Çeyrek 0.0000 TL
Yarım 0.0000 TL
Tam 0.0000 TL

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Altın

Altın, binlerce yıl öncesinden insanların değer verdikleri ve günümüze gelinceye kadar da değerinden bir şey eksiltmeyen, aksine arttıran en değerli madenlerden biridir. Altın, “zenginliği” ifade eden bir maden olup, sanayide ve birçok alanda kullanılmaktadır. Günümüz yatırım araçları arasında “en güvenilir liman” olarak kabul edilen altın, diğer para birimlerinde olduğu gibi sürekli değeri yükselebilen veya düşebilen bir değerdir.

Güncel altın kuru

Borç alıp vermede, yatırım yapmada, düğünlerde, takı ve aksesuar dünyasında ve daha birçok alanda kullanılan altın, kolay şekil alabildiği gibi yatırım aracı olarak kullanılmasında da son derece güvenilir bir araçtır. Bu da insanların güncel altın kuru hakkında bilgi edinmelerini gerektirmektedir. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, cumhuriyet altını gibi pek çok farklı türe bölünebilen ama değerini kaybetmeyen altın, piyasanın en büyük belirleyicilerindendir. Altın piyasası hakkında bilgi almak isteyenler, güncel altın kuru hakkında bilgi alabildikleri internet sitelerinden, televizyon kanallarından veya günlük gazetelerden güncel kuru takip ederler.

Çeyrek altın ne kadar?

Altının gün geçtikçe pahalılaşmasından dolayı küçük yatırımcılar daha çok çeyrek altın üzerinden yatırım yapmayı tercih ederler. Tabi isabetli bir yatırım yapmak için güncel altın fiyatları hakkında bilgi sahibi olunması gerekir. Çeyrek altın ne kadar soruşum, gün içinde internet sitelerinde en çok sorulan sorulardan biridir. Anlık değişken fiyatlara sahip olması, yatırımcıların daha dikkatli ve temkinli davranarak çeyrek altın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalarını gerektirir.

Yarım altın ne kadar?

Altın üzerinden işlem yapan ve yatırımını bu değerli maden üzerinden gerçekleştirenlerin sık sordukları sorulardan biri de yarım altın ne kadar sorusudur. Güncel kur bilgilerine bakara hareket edilmesi gereken bir konu olmasından dolayı, sabit fiyat veren internet siteleri yerine anlık olarak yarım altın fiyatı ve diğer fiyatları veren yerleri takip etmek daha doğrudur.

Tam altın ne kadar?

Tam altın ne kadar sorusu da en sık sorulan sorulardan biridir. Özellikle de düğün mevsimine girildiği bu günlerde, evlilik hazırlığı içinde olanların sık sık gözlemlediği tam altın fiyatları, kişilerin kendilerine göre hareket etmelerine olanak tanır. Cumhuriyet altını ne kadar, tam altın ne kadar, külçe altın ne kadar gibi sık sorulan sorulara yanıt bulmak için güncel altın kuru bilgileri sunulan adreslerden yararlanmanızı öneririz.