Cumhuriyet Altını Alış Fiyatı

0.0000 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.0000 (0.0000)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.0000

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Cumhuriyet Altını
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Cumhuriyet Altını
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Cumhuriyet Altını
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Cumhuriyet Altını
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Cumhuriyet Altını
0.0000 TL
0.0000 TL

Cumhuriyet Altını

Cumhuriyet altını, kulplu altınlar arasında en çok bilinen ve fiyatı en yüksek olan altın türlerinden biridir. Güncel kur bilgileri verilirken bu altın türünün fiyatı ayrı şekilde lanse edilir. Eskiden beri yatırım aracı olarak altını tercih edenler, cumhuriyet altını satın almayı tercih ederler. Çünkü değer bakımından kolay kolay düşmeyen bir yatırım aracıdır.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Gün içerisinde internet arama motorlarında veya finansal değerlerle ilgilenen sitelerde en sık sorgulanan konulardan biri de cumhuriyet altınıdır. Cumhuriyet altını ne kadar sorusu, en sık gündeme gelen sorulardan biri olup, yatırımcıların daha doğru adım atmalarını sağlayan bir konudur. Cumhuriyet altını fiyat hakkında merak edilen tüm yanıtlara güncel haliyle ulaşmak için döviz ve altın borsasını son dakika haberler şeklinde sunan sitemizden görebilirsiniz.

Yeni dönemde de eskiden olduğu gibi cumhuriyet altını değerini korumaya devam ediyor. Arama motorlarına cumhuriyet altını ne kadar şeklinde yazdığınızda ve eski fiyatları karşılaştırdığınızda altının değerini koruduğunu göreceksiniz.

Cumhuriyet altını 7.216 gramdır. Ata altın ile karıştırılsa da her ikisi de 22 ayardır ama gramları birbirinden farklıdır. Yani yatırım yaparken hangisine yapacağınızı belirlemeniz önemlidir.