Gram Altın Alış Fiyatı

486.8520 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.0014 (0.6840)

En Düşük

485.1310

En Yüksek

490.0300

Satış Fiyatı

486.9040

Kapanış

486.2200

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Gram Altın
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Gram Altın
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Gram Altın
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Gram Altın
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Gram Altın
0.0000 TL
0.0000 TL

Gram Altın

Gram altın, daha çok yatırım yapmak amacıyla alınan altın türüdür. Gram altın fiyatı, daha çok alışveriş yapmak isteyenler veya kısa süreli olarak yatırım yapıp kazanç sağlamak isteyenlerin sorguladıkları bir kavramdır. Günün her dakikasında değişen fiyatların olması, altın piyasasında kazanmak isteyenler için önemli bir kapıdır.

Gram Altın Fiyatı Ne Kadar

Gram altın fiyatı, anlık olarak değişir. Bunun nedeni sadece yaşadığımız ülke değildir. Dünyanın her yerinde değerli maden olarak kabul edilen altın, sürekli olarak arz-talep meselesinin olmasından dolayı değişken fiyatlarıyla kendini gösterir. Tabi altın gram fiyatı, ayarına göre belirlenir. Mesela 22 ayar altın gram fiyatı ile 24 ayar altın gram fiyatı birbirinden farklıdır.

1 Gram Altın Canlı Takip

1 gram altın fiyatı üzerinden hesabın yapılması canlı piyasaların daha sık takip edilmesini gerektirir. Yatırım alanında önemli bir yere sahip olan 24 ayar altın gram fiyatı, daha yüksek yatırım yapmak isteyenlerin takip ettikleri bir konudur. Canlı altın fiyatları incelemek için televizyon kanalları, internet siteleri veya arama motorları kullanılmaktadır.

Çeyrek Altın Kaç Gram

Yatırım alanını daha çok reel sektörde kullanmak isteyenler, küçük çaplı yatırımlarında çeyrek altın kullanırlar. Çeyrek altın kaç gram şeklinde sorulan soruların nedeni de budur. Kendilerine göre yatırım yapmak ve kazanç elde etmek isteyenlerin güncel olarak ziraat altın gram veya daha fazla bilgi sahibi olan kişilerin diğer bankalarda veya grafik incelemesinden gram altın grafik tablosunu incelemeleri gerekir.

Gram Altın Yorumları

Gram altın yorum, forex piyasasında, borsada, bankalarda veya reel bir kuyumcuda yatırım yapmak isteyenlerin kazançlarını hesaplamaları için gerekli bir şeydir. Uzmanların değerlendirmelerinin neler olduğuna bakarak yatırım yapmak her zaman için daha fazla kazandırır.