100 Japon Yeni Alış Fiyatı

7.7134 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.0012 (-0.0092)

En Düşük

7.7357

En Yüksek

7.7540

Satış Fiyatı

7.7377

Kapanış

7.7469

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 100 Japon Yeni
0.0000 TL
0.0000 TL
10 100 Japon Yeni
0.0000 TL
0.0000 TL
15 100 Japon Yeni
0.0000 TL
0.0000 TL
20 100 Japon Yeni
0.0000 TL
0.0000 TL
25 100 Japon Yeni
0.0000 TL
0.0000 TL

Japon Yeni

Teknoloji alanında gösterdiği başarılı çalışmaları ile kendinden söz ettiren ve dünyanın en gözde ülkelerinden biri olan Japonya’nın para birimi “YEN”dir. Japon Yeni olarak bilinen para birimi, teknoloji odaklı çalışan ülkelerde sık sorgulanan para birimi olarak arama motorlarındaki yerini almaktadır.

Japon Yeni ve TL Değeri

Genellikle para birimleri hesaplanırken insanların akıllarında şu kadar para ile ne alabilirim gibi sorular gelir. 100 rakamının Dolar veya Euro para birimlerinde çok yüksek rakamların ifade etmesi, Yen para biriminde de bu düşünceyi akla getirir. Ama 100 Japon Yeni ile ne alınır sorusuna verilecek cevabın çok kapsamlı olmadığını söylemek gerekir.

10 Japon Yeni Kaç TL

Türkiye’ye her sene binlerce turist gelir ve bu turistlerin bir bölümünü de Japonlar oluşturur. Japonlar; çalışkan ve zeki insanlardır aynı zamanda gezip görmeyi de severler. Bu de yaz dönemlerinde turistik beldelerde fazlasıyla görülmelerini etkilemektedir. Turizm odaklı bir iş ile ilgilenen kişilerin her ülkenin para birimi hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Mesela turizm sezonunda ülkemize gelen Japon turistlere daha kaliteli hizmet verebilmek için Google arama motoruna en çok sormamız gereken sorulardan biri 1 Japon Yeni Kaç TL sorusunun olması gerekir. Çünkü kendi paraları ile alışveriş yapmak istediklerinde onlara karşı şeffaf olmanız gerekir.

Japon Yeni 100

Düşük bir para birimleri olmasına rağmen dünyanın en güçlü teknolojisine sahip olan Japonlar, ürettikleri teknoloji ile dünyanın en gözde ülkelerinden biri olmayı başarıyorlar. Türkiye’den ve dünyanın farklı yerlerinden Japonya’dan ürün çekmek isteyenler, ödemelerini yaparken Japon Yeni kuru inceleyerek hesaplama yaparlar ve buna göre ödeme çıkartırlar. Japon yeni 100 aramalarının sıklıkla yapılmasının nedenlerinden biri de budur. Daha şeffaf hesap yapmak ve ödemeleri kolay bir şekilde gerçekleştirmek için ülkenin para birimi hakkında bilgi sahibi olmak gerek, güncel Japon Yeni kur takibini yapmak gerekir.