Arnavutluk Leki Alış Fiyatı

0.0833 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.0024 (-0.0002)

En Düşük

0.0839

En Yüksek

0.0839

Satış Fiyatı

0.0839

Kapanış

0.0839

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Arnavutluk Leki
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Arnavutluk Leki
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Arnavutluk Leki
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Arnavutluk Leki
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Arnavutluk Leki
0.0000 TL
0.0000 TL

Arnavut Leki

Arnavutluk’un resmi para birimi Arnavut Leki, Türk lirası karşısında bir hayli düşük bir para birimidir. Euro bölgesinde olduğu ile sürekli karıştırılsa da para birimi, Euro bölgesinde değildir.

1926 yılından bu yana kullanılan Arnavut Leki İngilizce “Albanian Lek” şeklinde tabir edilirken, yerel dilde ise “Leku Shqiptar” şeklinde okunmaktadır. Dolar, Euro ve diğer para birimlerine karşı düşük bir değeri olan para birimi, daha çok ihracat ve ithalat işlemlerinde kullanılan bir para birimidir.

1 Arnavut Leki Kaç Dolar

Dolar karşısında bir hayli düşük değere sahip olan para birimi, yatırımcıların veya iş dünyasında olanların güncel olarak kur takip etmelerini gerektirmektedir. 1 Arnavut Leki kaç dolar şeklinde yapılan aramaların fazla olmasının nedeni, tabi ki işlem yaparken kâr ve zarar ilişkisini doğru hesaplayarak zarar etmemektir.

Arnavut Leki Kaç Euro

İnternet sitelerinde işlem yapan çok fazla insan olmakla birlikte işlem yapma şekli bakımından da bir hayli fazla seçenek vardır. Avrupa Birliği üyelik başvurusunda bulunan ve bununla birlikte üye ülkelere sınır olmasından dolayı ülkeler arasında ithalat ve ihracatın etkili olmasına neden olmaktadır. Bu da sorgulamalarda Arnavut Leki kaç Euro şeklindeki sonuçların daha fazla olmasını etkilemektedir.

Arnavut Leki Kaç TL

Türkiye ile Arnavutluk arasında yapılan ticari anlaşmalardan sonra arama motorlarında sık sorulmaya başlayan Arnavut Leki kaç TL sorusuna karşılık gelen rakam oldukça düşüktür.