Azerbaycan Manatı Alış Fiyatı

4.9691 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.0064 (-0.0322)

En Düşük

4.9724

En Yüksek

4.9724

Satış Fiyatı

4.9724

Kapanış

4.9724

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Azerbaycan Manatı
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Azerbaycan Manatı
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Azerbaycan Manatı
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Azerbaycan Manatı
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Azerbaycan Manatı
0.0000 TL
0.0000 TL

Azerbaycan Manatı

Azerbaycan’ın resmi para birimi olan Azerbaycan Manatı Türk lirasına karşı değerli olan bir para birimidir. 5 manat, 1 manat, 50 manat, 20 manat, 100 manat, 10 manat şeklindeki banknotları ve 10 qəpik, 5 qəpik, 50 qəpik, 3 qəpik, 1 qəpik, 20 qəpik şeklinde metal paraları olan Azerbaycan Manatının uluslararası kodu “AZN”dir.

Azerbaycan Manatı Kaç TL

Türkiye’ye yakınlığı ve Türki bir devlet olması hasebi ile Azerbaycan’ın Türkiye’den ayırt edilmediği bilinmektedir. Parasal bakımdan değeri daha yüksek olan Azerbaycan Manatı, yatırımcılar ve ihracatçıların sürekli olarak güncel kurunu takip etmelerini gerektiriyor. Türkiye’den Azerbaycan’a çalışmak için gidenler, ülke ile sıcak ticari ilişki içinde olanların ülke para birimi ile ilgili sürekli güncel kuru takip etmeleri gerekir.

1 Azerbaycan Manatı Kaç TL

Türkiye ekonomisinin önemli bir durağı da olan Azerbaycan, doğalgaz konusunda Türkiye’nin en çok güvendiği yerlerden biridir. Tabi bununla birlikte “kardeş ülke” olarak da adlandırılması sıcak ilişkilerin devam etmesinde büyük bir etkiye sahiptir. Sadece turistik amaçla değil oturum amacıyla da iki ülkenin vatandaşları ülkeler arasında gidip gelmektedir. Bu da Azerbaycan manatı TL  karşılaştırılmasının sık yapılmasını etkileyen durumları tetiklemektedir.

1 Azerbaycan Manatı Kaç Dolar

Dolar karşısında değeri düşük olan Azerbaycan manatı yatırımcıların ilgi odağı halindedir. Özellikle forex yatırımcıları ve borsa ile ilgilenenlerin sık takip ettikleri güncel döviz kuru, kâr ve zarar hesaplarının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için geçerlidir. 1 Azerbaycan manatı kaç dolar şeklinde aramaların sık yapılmasının nedeni de yine yatırımdan elde edilen kazancı daha rahat hesaplayabilmektir.