B.A.E. Dirhemi Alış Fiyatı

2.2976 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.0049 (-0.0113)

En Düşük

2.3063

En Yüksek

2.3063

Satış Fiyatı

2.3063

Kapanış

2.3063

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 B.A.E. Dirhemi
0.0000 TL
0.0000 TL
10 B.A.E. Dirhemi
0.0000 TL
0.0000 TL
15 B.A.E. Dirhemi
0.0000 TL
0.0000 TL
20 B.A.E. Dirhemi
0.0000 TL
0.0000 TL
25 B.A.E. Dirhemi
0.0000 TL
0.0000 TL

BAE Dirhemi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin para birimi BAE dirhemi, “Birleşik Arap Emirlikleri dirhemi” şeklinde de bilinmektedir. “د.إ” simgesi ile bilinen dirhem, 'Dhs' ve 'DH' şeklinde de kısaltılmaktadır. İhracat ve ithalat alanında faaliyet gösteren şirketlerin sık kullandıkları para birimi olmasının büyük nedenleri vardır. Gün içinde alım-satım işlemlerinde BAE dirhemi üzerinden hesaplamaların yapılması, forex piyasasında yer edinmesi, borsada büyük bir öneme sahip olması gibi nedenler, gün içinde BAE dirhemi kaç TL veya “1 BAE dirhemi kaç dolar” şeklinde arama yapılmasını etkilemektedir.

1 BAE Dirhemi Kaç TL

Türk Lirası karşısında daha yüksek olan BAE dirhemi, Türkiye’den Birleşik Arap Emirliklileri’ne ihracat yapan firmaların gün içinde en çok sorguladıkları sorulardan birinin de güncel BAE kuru olmasını etkiliyor. “1 BAE dirhemi kaç TL” sorgulamalarını yapıldığı Google ve diğer güncel döviz kuru siteleri, gün içinde sık ziyaret edilen sitelerdir.

BAE Dirhemi Dolar Kuru

Amerika ile sıcak ilişkiler içinde olan Birleşik Arap Emirlikleri, özellikle petrol ihracatında ülkenin bel kemiği görevini üstleniyor. Bunun haricinde silah anlaşması, uçak, helikopter ve diğer anlaşmaların da sık gündeme geldiği günümüzde, BAE dirheminin bir anda yükselmesini etkiliyor. Tabi bu durum başta borsacılar olmak üzere küçük ve büyük yatırım yapan kişilerin sık güncel döviz kurlarını takip etmelerini gerektiriyor. BAE dirhemi dolar sorgulamalarının çok fazla yapılmasının nedenlerinin başında da bu durum gelmektedir.

BAE Dirhemi Kaç TL

Türkiye’den de çok sayıda Birleşik Arap Emirlikleri ile ticaret yapan şirketler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yaz aylarında Akdeniz ve Ege bölgesinde turizmin canlanması da yine gün içinde döviz kurlarının daha fazla sorgulanmasına neden olmaktadır. Yaz dönemi geldiğinde döviz alım satım hizmeti veren kurumlar, gün içinde BAE dirhemi kaç lira şeklinde arama yaparlar. BAE’den (Birleşik Arap Emirlikleri) gelen turistlerin kendi paralarını TL’ye çevirmek için uğradıkları dövizciler, yanlış işlem yapmamak adına önlerinde açık olan ekrandan o anın güncel BAE kuru takip ederek müşterilerine hizmet vermektedir. BAE dirhemi kuru, güncel bilgileri ile sitemizden sizlere sunulmaktadır.