Bosna-Hersek Markı Alış Fiyatı

5.7379 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.0114 (0.0643)

En Düşük

5.6947

En Yüksek

5.6947

Satış Fiyatı

5.6947

Kapanış

5.6947

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Bosna-Hersek Markı
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Bosna-Hersek Markı
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Bosna-Hersek Markı
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Bosna-Hersek Markı
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Bosna-Hersek Markı
0.0000 TL
0.0000 TL

Bosna Hersek

Bosna Hersek Markı, Bosna Hersek’in resmi para birimi olup uluslararası para kodu ‘KM ve BAM'dır. 200 marks, 50 marks, 20 marks, 100 marks banknotları ve 1 mark, 50 pfenigs, 10 pfenigs, 2 marks, 5 pfenigs, 20 pfenigs, 5 marks metal parası olan Bosna Hersek Markı, Türk lirasından daha değerli bir paradır.

Avrupa Birliği üye ülkesi olmasına rağmen tam bir bağlılığın olmamasından dolayı ülkenin para birimi geçerliğini korumaktadır. Euro kuruna göre sabitlenen Bosna Hersek Markı TL karşılaştırmasında TL’nin daha düşük bir seviyede olduğu görülmektedir.

Bosna Hersek Markı Kaç TL

Güncel Bosna Hersek Markı kuru incelendiğinde Türk lirasına karşı değerli olduğu görülmektedir. Bunun farklı nedenleri vardır. öncelikle ülkenin Avrupa Birliği’ne (AB) üye olması parasının değerli olmasını etkilemektedir. 1 Bosna Hersek Markı kaç tl sorusunu arama motorlarında en çok aranın para birimi ve döviz kurkaru arasında yer almaktadır.

1 TL kaç Bosna Hersek Markı

Türkiye’den Bosna Hersek’e karşılğında oradan da Türkiye’ye gelip gidenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bir gönül bağının olmasından dolayı Bosna Hersek halı Türk halkından ayrı tutulmaz. Vize gerektirmeyen ülkelerden biri olması ise ayrıca turizmin daha hareketli olmasını etkilemektedir. Tabi geliş gidişler fazla olunca haliyle 1 TL kaç Bosna Hersek Markı eder şeklindeki soruların yoğunlaşmasına neden olmaktadır. Dolar karşısında değeri daha düşük olmasına rağmen yabancı turistler ve yatırımcıların da sürekli olarak güncel Bosna Hersek Markı kuru hakkında bilgi sahibi olmaları gerekiyor.

1 dolar kaç Bosna Hersek Markı

Dolar karşısında değeri düşük olsa da yatırımcılar için önemli bir döviz olan Bosna Hersek Markı dolar paritesinde forex yatırımcılarının kazanmalarını sağlıyor. Tabi bu kâr ve zarar hesaplarının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için güncel olarak 1 dolar kaç Bosna Hersek Markı eder şeklinde sorguların yapılmasını da gerektiriyor.