Endonezya Rupiahi Alış Fiyatı

0.0006 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.0000 (0.0000)

En Düşük

0.0006

En Yüksek

0.0006

Satış Fiyatı

0.0006

Kapanış

0.0006

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Endonezya Rupiahi
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Endonezya Rupiahi
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Endonezya Rupiahi
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Endonezya Rupiahi
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Endonezya Rupiahi
0.0000 TL
0.0000 TL

Endonezya Rupiahı

Endonezya rupiahı, Endonezya’nın resmi para birimidir ve dağıtımı “Bank Indonesia” tarafından yapılmaktadır. Uluslararası para kodu “RP” olan para birimi, Türk lirasına karşı çok düşük bir değere sahiptir.

Hint para birimi olan “rupi”den türetilen Endonezya rupiahı değeri düşük olmasına karşın arama motorlarında sık aranan bir para birimidir. Bunun nedeni daha çok bu ülkede yardıma muhtaç olan insanlara yardım yapılırken verilen paranın aslında onlar için ne kadar kıymetli olduğunu anlamak amacıyladır.

Endonezya Rupiahı Kaç TL

Endonezya rupiahı TL karşılaştırması yaptığınızda para biriminin çok düşük değerlere sahip olduğunu görebilirsiniz. Buna karşı ithalat ve ihracat işleriyle ilgilenenler yine de para birimlerini hesaplayarak ticari işlerini yürütmek zorundadırlar. Aksi halde yapılacak yanlış bir hesap, her iki tarafın da mağdur olmasına neden olabilir. 1 dolar kaç Endonezya rupiahı şeklinde arama yapanların sayısının da fazla olduğunu belirtmek gerekir.

Endonezya Rupiahı Kaç Dolar

Bazı yatırım araçlarını kullananlar, sürekli değer kaybeden bir para ile sürekli değer kazanan bir para birimi arasında alım satım işlemi yaparak kazanç sağlarlar. Bu da hem dolar cinsinden hem de TL cinsinden Endonezya rupiahı kaç TL eder veya Endonezya rupiahı kaç dolar şeklindeki aramaların fazlasıyla yapılmasını etkilemektedir.