Mısır Lirası Alış Fiyatı

0.5360 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.0097 (-0.0053)

En Düşük

0.5396

En Yüksek

0.5396

Satış Fiyatı

0.5396

Kapanış

0.5396

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Mısır Lirası
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Mısır Lirası
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Mısır Lirası
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Mısır Lirası
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Mısır Lirası
0.0000 TL
0.0000 TL

Mısır Lirası

Mısır lirası veya Mısır Paundu, Mısır’ın resmi para birimidir. Savaşın da etkisiyle değeri bir hayli düşen Mısır Lirası, Türk lirasına karşı oldukça düşük değerlerde seyretmektedir.

Mısır Lirası Kaç TL

Son yıllarda Mısır’da çıkan iç savaştan dolayı gerek uzun süreli turistik geziler için gerekse de oturum amaçlı Türkiye’ye gelen Mısırlıların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu da haliyle başta dövizciler olmak üzere ticaret ile uğraşan hemen hemen her kesimin Mısır lirası kaç TL şeklinde sorgulama yapmalarını gerektirmektedir. Daha doğru işlem yapabilmek ve hesapların net olarak sonuçlanabilmesi için ülke para birimi ile karşı ülke para birimlerinin hesaplanması gerekir. Mısır lirası dolar karşılaştırması veya Mısır lirası Euro kuru incelenmesi gereken konulardan biridir.

1 Mısır Lirası Kaç TL

Borsa, forex ve diğer yatırım araçlarını kullanan ve yatırımlarını döviz kurları üzerinde yapan kişilerin listesinde yer alan para birimlerinden biri de Mısır lirasıdır. 1 Mısır lirası kaç lira şeklinde aramaların sık yapılmasının bir nedeni de budur. Tabi bunun haricinde iki ülke arasında özel firmaların yaptıkları ticari anlaşmalar, havayolu seyahati gibi etkenler de Türk lirası kaç Mısır Paundu eder şeklinde sorgulamaların yapılmasını da bir anlamda mecburi hale getirmektedir.