S. Arabistan Riyali Alış Fiyatı

2.2501 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.0010 (-0.0023)

En Düşük

2.2560

En Yüksek

2.3126

Satış Fiyatı

2.2564

Kapanış

2.2587

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 S. Arabistan Riyali
0.0000 TL
0.0000 TL
10 S. Arabistan Riyali
0.0000 TL
0.0000 TL
15 S. Arabistan Riyali
0.0000 TL
0.0000 TL
20 S. Arabistan Riyali
0.0000 TL
0.0000 TL
25 S. Arabistan Riyali
0.0000 TL
0.0000 TL

Suudi Arabistan Riyali

Suudi Arabistan riyali, Suudi Arabistan’ın para birimidir. Petrol zengin olması, turizm açısından değerli bir yer olması ve her sene dünyanın farklı yerlerinden hacca gidenlerin uğrak noktası olmasına karşı para biriminin çok da değerli olmadığı görülmektedir.

Suudi Arabistan, İslam dini açısından önemli bir yerdir. Para birimi olarak riyali kullanan ülke, ekonomik bakımdan son derece zengindir. Ülkemizden umre hizmetleri veren kurumların her dönem bu ülkeye umreye gitmek isteyenleri götürmelerinden dolayı arama motorlarında Suudi Arabistan riyali kaç TL sorgulamasının yapılmasını etkilemektedir.

Suudi Arabistan Riyali Kaç Dolar

Dolar karşısında daha düşük seviyelerde olan riyal, forex yatırımcılarının da üzerinde durdukları para birimlerinden biridir. Para biriminin dolara karşı değer kaybetmesinden dolayı yatırım aracı olarak kullanıldığı görülmektedir. 1 Suudi Arabistan riyali kaç dolar şeklinde yapılan aramaların büyük bir çoğunluk nedeni, yatırım araçlarında kullanılan bir emtia olmasından kaynaklanmaktadır.

1 Arabistan Riyali Kaç TL

Türkiye’de de yatırımcıların sayısının fazla olması kâr zarar ilişkisinin sürekli olarak hesaplanmasını gerektirmektedir. Arama motorlarında sık sorulan sorulardan biri haline gelen 1 Arabistan riyali kaç TL sorusunun yoğun şekilde sorulmasının nedenlerinden biri de budur. Arabistan riyali TL karşılaştırması yaparak hesap yapan yatırımcılar, gün içindeki işlemlerden ne kadar kâr veya zarar ettiklerini daha rahat hesaplayabilmektedir.

Suudi Arabistan Riyali Kaç Lira

İnternet sitelerinin her alanda başarılı hizmet vermelerinden dolayı her sektörün kendine göre geniş bir yer edinmesi durumu söz konusu olmaya başlamıştır. Suudi Arabistan riyali kaç lira şeklinde yapılan aramaların yoğunlukta olması da bunu en net şekli ile gözler önüne sermektedir. Suudi Arabistan riyali,  özellikle ülkemizde yatırımcılar ve umre turizmi ile ilgilenenlerin daha sık sorgulama yaptıkları bir para birimidir. Dünyanın diğer yerlerinden de her sene insanların gittiği bir ülke olması, sorgulamaların farklı şekilde yapılmasını etkilemektedir.