Yeni Zelanda Doları Alış Fiyatı

6.1135 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.0013 (-0.0081)

En Düşük

6.1305

En Yüksek

6.1473

Satış Fiyatı

6.1326

Kapanış

6.1407

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Yeni Zelanda Doları
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Yeni Zelanda Doları
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Yeni Zelanda Doları
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Yeni Zelanda Doları
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Yeni Zelanda Doları
0.0000 TL
0.0000 TL

Yeni Zelanda

Yeni Zelanda doları, New Zealand (Yeni Zelanda)’ın para birimidir. Uluslararası kodu “NZD” olan para biriminin simgesi Amerikan doları ile aynıdır. ($)

Türk lirası karşısında değerli olan Yeni Zelanda Doları, sadece ülke içerisinde dolaşımda olan bir para birimi değildir. Aynı zamanda Cook Adaları, Niue, Tokelau ve Pitcairn Adaları'nda da dolaşımda olan bir para birimidir. Amerika ile ticari ilişkilerin yüksek olmasının yanında Amerika’ya göre daha yaşanılır bir ülke olmasından dolayı dünyanın farklı yerlerinden insanlar, yeni bir yaşam için Yeni Zelanda’yı tercih ederler.

Yeni Zelanda Doları Kaç TL

Yeni Zelanda, sahip olduğu yaşam kalitesi ile her insanı kendine çekebilecek güzelliklere sahip bir ada ülkesidir. Dünyada en az sigara tüketilen ülke burasıdır ve para birimi değerlidir.

Yeni Zelanda Doları TL

Borsa ve forex piyasası ile yakından ilgilenenler, takas ettikleri para birimlerini sürekli olarak takip etmek zorundadırlar. Kâr zarar ilişkisinin hesaplanabilmesi, yatırımların daha isabetli olabilmesi için bunun yapılması gerekmektedir. Yeni Zelanda doları TL karşılaştırması da yine yatırımcıların sürekli takip etmeleri gereken konulardan biridir. İnternet sitelerinde ve arama motorlarında çeviri işlemlerinin yapılması daha hızlı şekilde işlemin tamamlanmasını sağlamaktadır. Yeni Zelanda doları ne kadar şeklinde arama yapıldığında net sonuçlar elde edilerek yatırımdan elde edilen para hesaplanabilir.

1000 yeni Zelanda Doları Kaç TL

Büyük yatırım yapan yatırımcıların hesaplarını yaparken daha sade ve daha hızlı sonuçlara ulaşabilmeleri için paraların miktarını da büyük tutmaları gerekir. 1000 yeni Zelanda doları kaç TL eder sorusuna gelecek yanıt ile yatırdıkları paradan ne kadar kâr ettiklerini veya ne kadar zarar ettiklerini daha kolay şekilde hesaplayarak işin içinden çıkabilirler. Yeni Zelanda doları Amerikan doları hesaplamalarını da aynı şekilde yaparak daha kısa sürede sonuçlara ulaşabilirsiniz.