Aelf Alış Fiyatı

0.3894 TL Anlık

Günlük Değişim

%7.1673 (0.0279)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.3894

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Aelf
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Aelf
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Aelf
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Aelf
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Aelf
0.0000 TL
0.0000 TL

Elf Coin

ELF coin (ELF), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi dev blockhainlerin zayıf noktalarını yok etmek amacıyla projelendirilmiş bir kripto paradır. Projesi, mining (madencilik) işlemlerinde daha az enerji kullanarak daha fazla üretim yapma temeli üzerinde olan ELF, hedef olarak 260 milyon adedi öngörmüştür. 2018 yılı sonlarında bu rakamın 250 milyonu üretilmiş geriye kalan 10 milyon için ise son tarih verilmemiştir.  Elf Coin (ELF Coin) proje sahiplerine göre toplam üretim sayısına ulaşıldığında, ELF ciddi yükselmelere girecek.

Elf Coin (ELF Coin) Nasıl Alınır?

Kripto para borsalarının çoğunda işlemde olan ve yatırımcıların aktif olarak üzerinde durdukları kripto para birimlerinden olan Elf Coin (ELF Coin) satın alma işlemi için satışını yapan bir borsaya kayıt olmak gerekir. ELF coin nasıl alınır sorusunun en basit yanıtı şu olmalıdır; Elf Coin (ELF Coin)’in işlemde olduğu bir borsa sitesine kayıt olup BTC, ETH veya kabul edilen dövizlerle satın alınabilmektedir. Ancak her alıcı ve satıcının dikkatle incelemesi gereken en önemli konuların başında güncel piyasa kurlarını incelemektir. Elf Coin (ELF Coin) kaç dolar şeklinde arama yapıldığında buna dair kesin bilgilere ulaşılabilmektedir.

Elf Coin (ELF Coin) Kaç Dolar?

Kripto para borsasında döviz kullananlar, genellikle dolar bazlı çalışırlar ve bunun için güncel grafikleri inceleyerek alım-satım yapmaya karar verirler. Güncel kur bilgilerinin paylaşıldığı bazı sitelerde ve borsa sitelerinde Elf Coin (ELF Coin) fiyat grafiği verilmektedir. Bu grafik üzerinden değerlendirme yaparak alım-satım işlemi yapmaya karar verebilirsiniz. Ancak anlık olarak fiyatlar değiştiği için alım-satım anında Elf Coin (ELF Coin) kaç dolar şeklinde arama yapmak çok daha mantıklıdır.

Elf Coin (ELF Coin) Piyasa Değeri

ELF coin, piyasaya çıktığı günden bu yana değerini korumayı bir şekilde başarmış ve yatırımcısını zaman zaman üzse de genel olarak sevindiren bir altcoindir. ELF coin piyasa değeri, 2019 Haziran ayı itibari ile toplam 9,687 BTC olarak görülmektedir. Ancak piyasada arz-talep meselesinin sürekli değişiklik göstermesinden dolayı ELF kaç TL şeklinde arama yaparak Türk lirası bazında işlem yapabilmenin yanında fiyat grafiğini de inceleyebilirsiniz. Kripto para birimlerine yatırım yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir diğer konu ise coin yorumlarıdır. ELF coin yorumları hakkında da bilgi edinmeden yatırım yapmaya karar verilmemesi gerekir.