Augur Alış Fiyatı

163.2577 TL Anlık

Günlük Değişim

%2.4989 (4.0796)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

163.2577

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Augur
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Augur
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Augur
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Augur
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Augur
0.0000 TL
0.0000 TL

Augur (REP) Coin

Augur (REP) coin, merkezi olmayan, blockhain tabanlı çalışan bir kripto paradır. “Augur” kelimesi Türkçeye çevrildiğinde “kâhin” anlamına gelir. Geleceğe dair tahminlerin oylanarak doğru tahminlerde bulunarak yatırım yapanların kazanç sağlayacağı bir proje ile çalışmaktadır.

Augur (REP) Coin Ne Kadar?

Türk lirası bazından işlem yapan yatırımcıların kripto paralar hakkında ayrıntılı bilgi edinmeleri gerekir. Augur (REP) coin 2015 yılında işleme giren bir paradır. Bu dönemlerde 8,33₺ seviyesinden işlem gören kripto para 2018 yılına gelindiğince ciddi anlamda bir değer kazanarak 168,62₺ seviyesinden işlem görmüş, 2019 haziran ayına gelindiğinde bir değer kırılması yaşayarak 83,38₺ seviyesinden işlem görmeye devam etmiştir. Augur (REP) coin kaç TL şeklinde arama yapıldığında, güncel fiyatı ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşılabilir.

Augur (REP) Coin Nasıl Alınır?

Global kripto para borsalarının çoğunda işlemde olan REP coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için iki seçenek vardır. Birinci seçenek; kredi kartı ile alım yapılabilen bir siteye üye olmak veya Türk borsalarından birine kayıt olarak Bitcoin alıp Augur (REP) coin işlemde olan borsaya aktararak satın alma yöntemleridir.

Augur (REP) Coin Kaç Dolar?

Bir yatırımcının doğru ve isabetli bir yatırım yapabilmesi için kripto paranın anlık bilgisini gözden geçirmesi gerekir. Geçmiş saat veya dönem hareketleri ile karşılaştırarak karar vermesi gerekir. Destek-direnç noktalarının saplantıya düşülmeden öğrenilebilmesi için Augur (REP) coin kaç dolar şeklinde arama yaparak çıkan sonuçların değerlendirilmesi gerekir.

Augur (REP) Coin Fiyat Grafiği

TL bazında veya dolar bazında işlem yapan kullanıcıları güncel fiyat bilgisine ulaşarak hareket etmeleri tek başına yeterli olmaz. Aynı zamanda Augur (REP) coin fiyat grafiği de değerlendirilmesi gereken önemli bir konudur. Geçmiş dönemdeki hareketleri ile bugünün hareketlerini değerlendirebilmek için güncel fiyat grafiğinin incelenmesi gerekir.

Augur (REP) Coin Yorumları

Her kripto paranın kendine özel bir platformu veya oluşturulan Telegram kanalı ile sosyal medya hesabı vardır. Para hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve buna göre hareket etmek isteyenlerin bu ağları takip etmeleri gerekir. Augur (REP) coin yorumları konusunu da bu şekilde değerlendirerek doğru bilgilere ulaşabilir, yatırımlarınızı buna göre daha doğru olmasını sağlayabilirsiniz.