Basic Attention Token Alış Fiyatı

2.6810 TL Anlık

Günlük Değişim

%1.8109 (0.0486)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

2.6810

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Basic Attention Token
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Basic Attention Token
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Basic Attention Token
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Basic Attention Token
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Basic Attention Token
0.0000 TL
0.0000 TL

Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token (BAT), Blockhain tabanlı çalışan bir tür dijital reklamcılık ağı üzerine projelendirilmiştir. Mozilla, JavaScript’in kurucularından biri olan Eich tarafından kurulan BAT, açık kaynaklı, şeffaf, merkezsiz ve etkili temelleri ile kurulmuş bir kripto para birimidir.

Basic Attention Token (BAT) nasıl alınır?

BTC ve ETH paritesinde işlemde olan BAT tokeni satın alabilmek için global borsalardan birine kayıt olmak gerekmektedir. Binance, LATOKEN, OceanEX, Bibox, Cat.Ex gibi platformlarda işleme sunulan Basic Attention tokeni Türkiye’den satın almak için şimdilik uygun bir borsa bulunmamaktadır. Ancak yerel borsalardan birinden BTC veya ETH alarak işlemde olan bir borsaya transfer ederek satın alabilirsiniz.

Basic Attention Token (BAT) ne kadar?

BAT token, ilk çıktığı dönemlerde piyasanın hareketliliğinden yararlanarak ciddi yükselişlere imza atmayı başardı. Ancak genel olarak piyasanın düşüş yaşamasından dolayı Basic Attention Token (BAT) de düşüş trendine girdi. Yatırım yapmak isteyenlerin Basic Attention Token (BAT) ne kadar şeklinde sorgulayarak anlık fiyatlarına ulaşmaları gerekmektedir.

Basic Attention Token (BAT) kaç dolar?

Dolar paritesinde işlem yaparak kazancın stabilize olmasını isteyenlerin herhangi bir coin veya tokene yatırım yapmadan önce dolar karşısındaki değerini incelemeleri gerekir. BAT için de aynı durumun geçerli olduğunu söylememiz gerekir. Basic Attention Token (BAT) kaç dolar olduğu ile ilgili en doğru bilgileri sitemizden görebilirsiniz.

Basic Attention Token (BAT) fiyat grafiği

Herhangi bir döviz aracına veya diğer yatırım araçlarına yatırım yapmadan önce ilgili emtia, token veya coinin fiyat hareketlerini incelemek için fiyat grafiğine bakmak gerekir. Sitemizde Basic Attention Token (BAT) fiyat grafiği haftalık ve aylık olarak verilmektedir. Grafiği inceleyerek daha sağlıklı yatırım kararı alabilirsiniz.

Basic Attention Token (BAT) yorumları

Ciddi yorumların yapılmasına neden olan ve bu özelliği ile yatırımcıların ilgisini çeken BAT token, şimdilerde durağan bir seviyede hareket etmektedir. Ancak daha önce de söylediğimiz gibi yapılan yorumlar fiyatların değişmesinde önemli oranda etkili olduğu için yatırım yapmadan önce incelenmesi gerekir. Basic Attention Token (BAT) yorumları da BAT yatırımcıları açısından önemlidir.