Binance Coin Alış Fiyatı

164.4461 TL Anlık

Günlük Değişim

%3.6928 (6.0726)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

164.4461

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Binance Coin
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Binance Coin
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Binance Coin
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Binance Coin
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Binance Coin
0.0000 TL
0.0000 TL

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB), Binance borsasının kendi oluşturduğu bir tokendir. Kullanıcılarına indirimli komisyon oranları sunmak amacıyla geliştirilen proje, zaman içinde ciddi kazançlar vaat eden bir kripto para haline gelmiştir. 2018 yılında 148 yıllık Alman bankasından daha fazla kâr ettiğine dair haberlerin yayıldığı Binance Coin (BNB), yatırımcıların dikkatini üzerine çeken coinlerden biridir.

Binance Coin (BNB) Nasıl Alınır?

Binance başta olmak üzere birçok borsada işlemde olan BNB coini satın almak için bu borsalardan birine kayıt olmak gerekir. BitMax, BKEX, Bilaxy, Gate.io, Dcoin, Coinsbit ve daha birçok borsada işlemde olan tokeni satın almak için bu sitelerden birine kayıt olabilirsiniz. Yerel borsalardan satın aldığınız Bitcoin’leri ilgili borsalara transfer ederek de satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. BTC, ETH ve USD bazlı satın alınabilen token için doğru zamanı ayarlamak gerekir.

Binance Coin (BNB) Ne Kadar?

Piyasaya sürüldüğü günlerde düşük bir seviyede seyretmesine rağmen kısa sürede yüksek seviyelere ulaşmayı başaran Binance Coin (BNB), 2019 yılının en çok yükselen kripto paralarından biri olmayı başardı. Yatırımcıların BNB almadan önce veya satmadan önce Binance Coin (BNB) ne kadar şeklinde sorgulama yapmaları yatırımcı açısından önemli bir yere sahiptir.

Binance Coin (BNB) Kaç Dolar?

İşleme girdiği günlerde çok düşük bir seviyede olmasına rağmen kısa sürede yükseliş trendine girmeyi başaran BNB coin, güncel fiyat bilgilerine göre hareket edilmesi gereken bir tokendir. Binance Coin (BNB) kaç dolar şeklinde sorgulama yaparak güncel fiyatı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Binance Coin (BNB) Fiyat Grafiği

Her yatırımcı, teknik analiz yapmak için fiyat grafiğini kullanır. Saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak değerlendirilen fiyat grafikleri, kısa süreli yatırımlarda genellikle haftalık ve aylık hareketleri göz önüne alınmaktadır. Binance Coin (BNB) fiyat grafiği de bu şekilde değerlendirilir ve yatırım yapılıp yapılmayacağına karar verilir.

Binance Coin (BNB) Yorumları

Kripto para piyasasında en çok kendinden söz ettiren ve en çok yorum alan tokenlerden biri BNB coindir. Binance Coin (BNB) yorumları, traderlerin ve yatırımcıların olumlu veya olumsuz yönde yorum yapmalarına neden olmaktadır. Doğru bir kazanç elde etmek için yorumlara bakmadan karar vermemek gerekir.