Bitcoin Diamond Alış Fiyatı

6.0437 TL Anlık

Günlük Değişim

%6.8386 (0.4133)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

6.0437

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Bitcoin Diamond
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Bitcoin Diamond
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Bitcoin Diamond
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Bitcoin Diamond
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Bitcoin Diamond
0.0000 TL
0.0000 TL

Bitcoin Diamond (BCD)

Bitcoin Diamond (BCD), Bitcoin Blockhain’inden ayrılarak 2018 Kasım ayında piyasaya sürülen yeni bir kripto para birimidir. Bitcoin Gold’tan (BTG) 2 hafta sonra işleme alınan BCD, piyasaya ilk girdiği anda tek seferde 28 borsada işlem görmeye başlamıştı. Bitcoin’den farklı olarak toplam token sayısını 210 milyon ile sınırlandıran BCD, ilk dönemlerde önemli yükselişlere imza atmayı başarmıştı.

Bitcoin Diamond (BCD) Nasıl Alınır?

Birçok borsada işlemde olan BCD, satın alma işlemlerinde kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi kartı ile coin alımı yapılabilen sitelerden direkt alınabildiği gibi Binance, Gate.io, YoBit, Btctrade.im, Coinnest gibi platformlardan BTC veya ETH ile takas edilerek de alım-satım işlemleri yapılabilmektedir. Türkiye’deki yatırımcıların satın alabilmeleri için ise öncelikle yerel bir borsadan hesap açmaları ve buradan satın aldıkları Bitcoin’leri transfer ederek satın almaları gerekir.

Bitcoin Diamond (BCD) Ne Kadar?

Coin dünyası oldukça hareketli ve sürekli değişen fiyatlarıyla kendini gösteren bir sistem üzerinde hareket eder. Bu nedenle yatırımcıların en çok dikkat etmeleri gereken konu, güncel fiyat bilgilerine ulaşarak hareket etmeleridir. Bitcoin Diamond (BCD) ne kadar şeklinde sorgulama yaparak son fiyat bilgilerine ulaşılabilir ve buna göre hareket ederek kazanç elde edilebilir.

Bitcoin Diamond (BCD) Kaç Dolar?

Uzun bir süredir özellikle Bitcoin yatırımcıları, beklemede olduğu dönemlerde USD’e geçmeyi tercih ediyorlar. Bu da alınacak kripto paranın anlık fiyatları ile hareket edilmesini gerektiriyor. Bitcoin Diamond (BCD) kaç dolar sorusunun sık sorulmasının nedenlerinden biri de budur.

Bitcoin Diamond (BCD) Fiyat Grafiği

Hareketli ve sürekli değişken fiyatların kendini gösterdiği kripto para piyasasında doğru şekilde işlem yapabilmek için geçmiş fiyat hareketlerinin incelenmesi gerekir. Ancak bu şekilde yapıldığında kazancın sağlıklı olması beklenebilir. BCD için de durum aynıdır ve bundan dolayı en sık bakılması gereken yer Bitcoin Diamond (BCD) fiyat grafiği hareketleridir.

Bitcoin Diamond (BCD) Yorumları

Bitcoin’den ayrılarak yeni bir kripto para olarak işleme sunulan BCD, ilk dönemlerde çok fazlasıyla yorum alıyordu. Zaman zaman yükselişlere imza atmasından dolayı yatırımcılar coin hakkında yeni yorumlarda ve değerlendirmelerde bulunuyorlar. Bitcoin Diamond (BCD) yorumları, dönemsel olarak kazanç elde etmek isteyenler için önemli bir yol göstericidir.