Bitcoin Gold Alış Fiyatı

74.7281 TL Anlık

Günlük Değişim

%-2.3381 (-1.7472)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

74.7281

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Bitcoin Gold
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Bitcoin Gold
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Bitcoin Gold
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Bitcoin Gold
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Bitcoin Gold
0.0000 TL
0.0000 TL

Bitcoin Gold (BTG)

Bitcoin Golg (BTG), Bitcoin (BTC) ile Bitcoin Cash (BCH) arasında yaşanan sert rüzgarların ardından bir grubun, BTC’den daha iyi bir kripto parayı piyasaya sunmak amacıyla geliştirilen bir projedir. Üretimi “ASIC” olarak adlandırılan madenci cihazlarına karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlandı. Hareketli dönemlerde yatırımcılarına ciddi anlamda para kazandıran Bitcoin Golg (BTG), doğru alım-satım noktalarında işlem yapıldığında yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Bitcoin Golg (Btg) Ne Kadar?

Kripto para piyasasının sürekli hareket halinde olmasından kaynaklı olarak fiyatların sürekli değiştiğini söylemek gerekir. BTG de aynı hareketler üzerinde hareket ettiği için yatırım yapmadan önce fiyat hareketlerini takip etmek gerekir. Bunun için Bitcoin Golg (BTG) ne kadar şeklinde sorgulama yaparak altcoinin hareket yönü tespit edilebilir.

Bitcoin Golg (Btg) Nasıl Alınır?

Kripto paralardan bazıları birçok borsada işlem görmektedir. Bitcoin Golg (BTG) da bu kripto paralardan biridir. Yerli ve global anlamda hizmet veren birçok borsada işlemde olan BTG satın almak için TL bazında veya USD bazında işlem yapılabilir. Türk kripto para borsalarından veya global sitelerden satın almak için üyelik oluşturmak yeterlidir.

Bitcoin Golg (BTG) kaç dolar?

Global sitelerde yatırım yapan yatırımcılar, hesaplama yaparken genellikle dolar bazlı veya BTC bazlı olarak hesap yaparlar. Dolar bazlı yatırım yapmak isteyenlerin öncelikle işlem yapmadan Bitcoin Golg (BTG) kaç dolar sorgulaması yapmaları gerekir. bu şekilde hareket edildiğinde kâr marjı daha yüksek olabilir.

Bitcoin Golg (Btg) Fiyat Grafiği

Hangi kripto para olursa olsun yatırım yapmadan önce veya alım-satım yaparken fiyat grafiğini incelemek gerekir. Ancak bu şekilde doğru kazanç sağlanabilir. Bitcoin Golg (BTG) fiyat grafiği de bu bağlamda önemli bir yere sahiptir. İşlem yapmadan önce sitemizin ilgili bölümünden güncel fiyat grafiğini kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Bitcoin Golg (Btg) Yorumları

Piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başaran BTG hakkında birçok yönden yorumlar yapıldı. Sosyal medya sitelerinden veya Telegram kanalları üzerinden ulaşabileceğiniz Bitcoin Golg (BTG) yorumları ile hareket ederek en iyi şekilde kazancınızı realize edebilirsiniz.