Bitcoin SV Alış Fiyatı

1415.6180 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.8773 (12.4193)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

1415.6180

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Bitcoin SV
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Bitcoin SV
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Bitcoin SV
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Bitcoin SV
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Bitcoin SV
0.0000 TL
0.0000 TL

Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision)

Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision), kripto para piyasasının lideri BTC’nin vizyonunu hayata geçirme kapsamında oluşturulan bir para birimidir. Madencilere doğrudan BCH uygulama seçimi sağlamayı ve şirketlerin güven içinde uygulama ve web site geliştirmesini amaçlayan kripto para, kısa sürede değer kazanarak yatırımcıların dikkatini üzerine çeken bir para birimine dönüştü.

Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision) Nasıl Alınır?

Madencilik yaparak üretilebildiği gibi birçok kripto para borsasında işlem gördüğü için takas yoluyla da satın alınabilen BSV, Coinbene, KuCoin, Bitforex, HitBTC gibi borsalarda işlemde olan bir coindir. Türk yatırımcıların satın alabilmeleri için öncelikle Türk borsalarından BTC veya ETH alarak Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision)’in işlemde olduğu borsaya transfer ederek takas yoluyla almaları gerekir.

Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision) Ne Kadar?

Her kripto para yatırımcısının dikkat etmesi gereken en önemli konu alım-satım işlemi yapmadan önce coinlerin güncel fiyat hareketlerini takip etmektir. Sürekli olarak değişen fiyatların olduğu bir borsada, fiyatları incelemeden karar almak kesinlikle doğru değildir. Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision) ne kadar sorusu bu nedenle önemlidir.

Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision) Kaç Dolar?

Son dönemlerde Bitcoin ve Ethereum’un yatay çizgide seyretmemesinden dolayı yatırımcılar işlemlerini daha çok dolar bazlı yapmayı tercih ediyorlar. Bu şekilde işlem yapan yatırımcıların sık sık güncel dolar kurunu takip etmeleri gerekir. Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision) kaç dolar sorusu da bu yüzden son derece önem taşımaktadır. Tabi aynı zamanda TL bazlı yatırım yapanların da BSV kaç TL şeklinde sorgulama yapmaları gerekir.

Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision) Fiyat Grafiği

Bir kripto para hakkında karar alırken (alım-satım işlemi yaparken) geçmiş fiyat hareketleri ile güncel fiyatları takip etmeleri gerekir. Bunun için de güncel fiyat grafiklerini incelemeleri gerekir. Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision) fiyat grafiği, BSV yatırımcıları için önemli bir yol göstericidir bu yüzden işlem yapmadan önce kesinlikle değerlendirilmesi gerekir.

Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision) Yorumları

Traderler ve yatırımcılar, ellerinde bulundurdukları veya piyasada çok konuşulan kripto paralar hakkında yorumlarda bulunurlar. Aslında bu yorumlar bir yerde fiyatları da etkilemektedir. Bu yüzden yatırımcıların yorumları atlatmamaları gerekir. Bitcoin SV (Bitcoin Satoshi Vision) yorumları da BSV yatırımcıları için önemli bir yere sahip olduğu için kesinlikle al-sat işleminden önce takip etmeleri gerekir.