BitTorrent Alış Fiyatı

0.0031 TL Anlık

Günlük Değişim

%1.9847 (0.0001)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.0031

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 BitTorrent
0.0000 TL
0.0000 TL
10 BitTorrent
0.0000 TL
0.0000 TL
15 BitTorrent
0.0000 TL
0.0000 TL
20 BitTorrent
0.0000 TL
0.0000 TL
25 BitTorrent
0.0000 TL
0.0000 TL

Bittorrent (BTT) Token

Bittorrent (BTT) token, TRC-10 tokeni üzerine inşa edilmiş bir kripto para birimidir. BTT, 2001 yılında başlatılan BitTorrent protokolü ile entegre çalışmak üzere tasarlanmış ve kripto para piyasasının hareketli olduğu dönemde işleme sürülen bir para birimidir.

Bittorrent (BTT) Token Nasıl Alınır?

Kripto para borsalarının birçoğunda işlemde olan BTT satın alma işlemi için öncelikle işlemde olan bir borsa sitesine kayıt olunması gerekir. Bu işlemin ardından BTC ile veya USD ile Bittorrent (BTT) token satın alınabilmektedir. Türkiye’de bazı borsalarda işlemde olan tokeni TL bazında satın almak için yapılması gereken yine Türk borsalarında işlemde olan bir siteye kayıt olarak banka hesabından online para yatırarak satın almaktır.

Bittorrent (BTT) Token Ne Kadar?

Güncel fiyatları sürekli değişen ve değişmeye devam eden BTT token için satın alma ve satma işlemini gerçekleştirmeden önce yapılması gereken şey, fiyat hareketliliklerini incelemektir. Sitemizden Bittorrent (BTT) token ne kadar şeklinde sorguladığınızda, token ile ilgili son fiyatı görebilirsiniz. Dolar bazlı yatırım yapmak isteyen ve hesabını da bu para birimi üzerinden yapmak isteyen yatırımcılar ise Bittorrent (BTT) token kaç dolar şeklinde arama yaparak en doğru sonuçlara ulaşabilirler.

Bittorrent (BTT) Token Fiyat Grafiği

Her kripto paranın güncel ve geçmişe dair hareketleri vardır. Bunlara genel olarak fiyat grafiği denir. Fiyat grafiği, bir anlamda yatırımcıların nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda önemli ipuçları veren yol haritalarıdır. Bittorrent (BTT) token fiyat grafiği de BTT token satın almak isteyenler için önemli bilgiler paylaşır.

Bittorrent (BTT) Token Yorumları

Bittorent’in uzun süre önce internet dünyasında paylaşım ağı olarak kullanılmasından dolayı piyasaya sürülmesinden sonra ciddi anlamda yorumların yapılmasına neden olmuş ve olmaya devam ediyor. Bu nedenle sosyal medya sitelerinde Bittorrent (BTT) token yorumları fazlasıyla bulunur. Bunun yanında Telegram kanallarında da yine coin ile ilgili yorumları inceleyerek analiz yapabilirsiniz.