Bytom Alış Fiyatı

0.8070 TL Anlık

Günlük Değişim

%2.0378 (0.0164)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.8070

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Bytom
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Bytom
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Bytom
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Bytom
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Bytom
0.0000 TL
0.0000 TL

Bytom (BTM)

Bytom (BTM), internet varlıkları için yeni bir blockhain (blok zinciri) altyapısı kullanılarak tasarlanan bir kripto paradır. P2P finansal uygulamalar ve varlık uygulamaları geliştirilebilir şeklinde projelendirilen BTM coin, piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana yatırımcıların üzerinde hassasiyetle durdukları bir coindir.

Bytom (BTM) Coin Nasıl Alınır?

Bibox, BHEX, Gate.io, DragonEx gibi borsalarda işlemde olan BTM coin satın almak için bu sitelerden birine kayıt olabilirsiniz. BTC ile takas yöntemi ile satın alabileceğiniz coin için Türkiye’den yatırım yapacaksanız öncelikle TR merkezli hizmet veren bir borsa sitesine kayıt olmanız gerekir. daha sonra satın alacağınız BTC’leri Bytom (BTM) coinin işlemde olduğu borsaya transfer ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bytom (BTM) Ne Kadar?

Kripto para yatırımcılarının dikkat etmesi gereken en önemli şeylerden biri yatırım yapmadan önce coinin anlık fiyatı hakkında bilgi edinmektir. Bytom (BTM) ne kadar şeklinde arama yapıldığında anlık fiyatı görülebilir, buna göre hareket ederek yatırım yapmaya karar verilebilir. Dolar bazlı işlem yapan yatırımcıların alım-satım işlemi yapmadan önce BTM coin kaç dolar olduğunu öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirler. Aynı zamanda TL bazlı yatırım yapan yatırımcıların da yine herhangi bir işlem yapmadan önce Bytom (BTM) kaç TL şeklinde arama yapmaları, işlemlerinde önemli oranda katkı sağlayacaktır.

Bytom (BTM) Fiyat Grafiği

Coinlerde fiyat grafiğine göre hareket etmek önemli bir detaydır. Anlık, günlük, haftalık ve aylık grafik değerlendirmesinde bulunarak işlem yapan yatırımcıların kazançları daha doğru olur. Bytom (BTM) fiyat grafiği de BTM yatırımcıları açısından önemli bir detaydır. Grafik yorumlama bilgisine sahip olan yatırımcılar, hareketleri inceleyerek gerekli bilgilere ulaşabilir ve yatırımlarını daha doğru şekilde yapabilirler.

Bytom (BTM) Coin Yorumları

Sosyal medya sitelerinde bir hayli konuşulan ve hakkında yorumlar yapılan BTM coin için bu önemli bir detaydır. Bir yatırımcının karar vermesinde etkili bir role sahip olan yorumlar, aynı zamanda kripto paraların hareketlerini de yakından ilgilendirmektedir. Bu yüzden Bytom (BTM) yorumları hakkında bilgi edinerek işlem yapmak en doğru sonuçları elde etmeye yardımcı olur.