Cardano Alış Fiyatı

0.8646 TL Anlık

Günlük Değişim

%3.5555 (0.0307)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.8646

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Cardano
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Cardano
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Cardano
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Cardano
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Cardano
0.0000 TL
0.0000 TL

Cardono Coin

Cardano coin (ADA), kripto para piyasasının en hareketli olduğu dönem yani 2017 yılında sıralamada ilk 5’e girmeyi başaran bir kripto para birimidir. ADA’nın en büyük özelliği ise Bitcoin’in ve diğer kripto paraların kullandığı ‘’Ouroboros’’ adı verilen Proof of Stake algoritmasını kullanmasıdır. Bu algoritmaya göre ilk kazımı yapan (mining) kişiye ödül vermesidir.

Cardano Coin Nasıl Alınır?

Birçok global kripto para borsasında işlem gören ve ciddi anlamda takipçisi bulunan Cardano, satın alma işlemlerinde iki farklı seçenek sunmaktadır. Cardano nasıl alınır sorusuna verilecek ilk yanıt; borsadan döviz kuru üzerinden satın almaktır. İkinci yöntem ise kripto paralarla takas ederek satın alınmasıdır. BTC, ETH, BNB gibi kripto paralarla takas edilerek satın alınabilen coini satın almadan önce yapılması gereken en önemli şey, sorgulama yaparak Cardano kaç dolar olduğunu öğrenmektir.

Cardano (ADA) Kaç Dolar?

Kripto paralar da döviz kurları gibi anlık fiyat değişimine uğrayan değerlerdir. Bu nedenle bir coin fiyatını öğrenmek için güncel kur bilgilerini paylaşan bir platformdan yararlanmak gerekir. Cardano (ADA) kaç dolar şeklinde arama motorlarında sorgulama yaptığınızda, en net bilgiler karşınıza çıkacaktır. Bu şekilde hareket ederek işlem yapabilirsiniz. Türk lirası bazında işlem yapacak olan kişiler ise Cardano kaç TL şeklinde arama yapabilirler.

Cardano Piyasa Değeri

2017 yılında 0,02 dolar değerinden yükselerek 0,58 dolar seviyesini yakalayan Cardano, diğer coinler gibi piyasanın düşüş trendine girmesiyle birlikte düşmeye başlayan bir coidndir. Kripto paralar arz talepler doğrultusunda toplam piyasa değerini ya düşürürler ya da yükseltirler. 2017 döneminde piyasa değeri daha fazla olan Cardano, 2019 Haziran ayında 226,782 BTC toplam piyasa değeri ile yine kendinden söz ettiren kripto paralar listesine girmeyi başardı.

Cardano Fiyat Grafiği

Fiyat grafikleri her coin için önemlidir. Yatırım yapmadan önce yatırımın sağlıklı ve kazançlı olabilmesi için öncelikle teknik analiz ve temel analiz konularına hakim olmak gerektiğini unutmayın. Cardano fiyat grafiği bu anlamda işinize yarayacaktır. Analiz yaparak coinin gidişatı hakkında fikir edinebilir ve böylelikle daha doğru bir yatırım yapabilirsiniz.

Cardano Yorumları

Cardano hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz sosyal medya sitelerinde, Cardano yorumları bölümünü mutlaka okumanızı ve değerlendirmenizi buna göre yapmanızı öneririz. Sağlıklı bir yatırımın oluşabilmesi için bunu yapmanızı çok isabetli olacağını unutmayın.