Chainlink Alış Fiyatı
Günlük Değişim
En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı
Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Chainlink
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Chainlink
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Chainlink
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Chainlink
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Chainlink
0.0000 TL
0.0000 TL

Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK), 2015 yılında hayata geçirilmiş, 2017 yılında ICO token satışı yapılmaya başlayan bir kripto paradır. PayPal ve Visa gibi ödeme hizmetleri, HSBC ve Wells Fargo gibi bankalar ve Ethereum ve Bitcoin gibi Blockchain’ler arasında köprü görevi görmesi temeli ile projelendirilen LINK, özellikle 2019 yılının ortalarında önemli oranda seviyesini yükseltmeyi başaran bir para birimidir.

Chainlink (LINK) Nasıl Alınır?

Binance, BKEX, Bibox, Bitrue, Sistemkoin ve daha birçok borsada işlemde olan LINK satın almak için yapılması gereken ilk şey, işlemde olan bir borsaya kayıt olmaktır. Dolar, Ethereum ve Bitcoin ile takas yoluyla satın alınabilen Chainlink (LINK) için Türk yatırımcıların Türkiye’de faaliyette olan ve TL ile kripto para alımına izin verilen sitelerden birine kayıt olup satın alma işlemini tamamladıktan sonra ilgili borsaya transfer etmeleri gerekmektedir.

Chainlink (LINK) Ne Kadar?

Son dönemlerde ciddi kazançlar sağlayan LINK, doğru zamanlı hareket ettirmeyi gerektirir. Anlık olarak 5 dolar seviyelerine kadar yükselmeyi başaran kripto paradan kazanç sağlamak için öncelikle değerini öğrenmek gerekir. Chainlink (LINK) ne kadar şeklinde arama yaparak anlık fiyat bilgilerine ulaşabilir, yatırımlarınızı buna göre gerçekleştirebilirsiniz.

Chainlink (LINK) Kaç Dolar?

Özellikle de Bitcoin ve Ethereum’un hareketli bir yükseliş-düşüş trendinde olmasından dolayı çoğu yatırımcı, yatırımlarını dolar paritesinden yapmaya başladı. Bu da güncel kripto para fiyatlarını incelemeyi gerektiriyor. Chainlink (LINK) kaç dolar şeklinde sorgulayarak anlık fiyat değerini öğrenerek işlemlerinizi buna göre yapabilirsiniz.

Chainlink (LINK) Fiyat Grafiği

Fiyat grafikleri, kripto paralarda son derece önemlidir. Haftalık ve aylık hareketlerini inceleyerek karar alan yatırımcılar, ne zaman yükseleceğini tahmin edebilirler. Bu yüzden bir yatırımcının en iyi yol gösterici kaynaklarından biri de güncel fiyat grafikleridir. Chainlink (LINK) fiyat grafiği hakkında en net bilgileri almak için sitemizi değerlendirebilirsiniz.

Chainlink (LINK) Yorumları

Coinle hakkında yapılan yorumlar, fiyatlarını olumlu veya olumsuz yönde etkiler. Temel analiz konularına giren yorumlar, yatırımcılar için son derece önemlidir. Chainlink (LINK) yorumları incelendiğinde, son zamanlarda olumlu yönde eleştirilerin hedefi olmuştur. Ancak güncel yorumlarını incelemeden hareket etmemek gerekir.