Cosmos Alış Fiyatı

58.4712 TL Anlık

Günlük Değişim

%-3.2564 (-1.9040)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

58.4712

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Cosmos
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Cosmos
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Cosmos
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Cosmos
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Cosmos
0.0000 TL
0.0000 TL

Cosmos (ATOM) Coin

Cosmos (ATOM) coin, Blockhain tabanlı kurulmuş, ölçeklenebilen ve büyüyebilen farklı ağların birbiri ile işbirliği kurabileceği bir ekosistem oluşturma planı ile kurulan bir kripto paradır. 2019 Haziran ayında ciddi bir artış göstererek yatırımcılarına önemli oranda kazanç sağlayan ATOM coin, birçok borsada işlemde olan bir para birimidir.

Cosmos (ATOM) Coin Nasıl Alınır?

Binance, HotBit, OKEx, GDAC, BREX ve daha birçok borsada işlemde olan ATOM coin, satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle işlemde olan bir borsa sitesine kayıt olmayı gerektirir. Bu borsalarda TL bazlı alımlar yapılmadığı için Türk yatırımcıların öncelikle Türk borsalarından birine kayıt olması gerekir. Ardından TL ile BTC veya ETH satın alınarak Cosmos (ATOM) coinin işlemde olduğu bir borsaya transfer edilmesi gerekir. Daha sonra takas yoluyla satın alınabilir.

Cosmos (ATOM) Coin Ne Kadar?

Güncel fiyatları sürekli olarak değişen kripto paraların anlık fiyatları ile hareket etmek gerekir. alım ve satım işlemlerinde kazançlı çıkabilmek için yapılması gereken şey, güncel fiyat bilgilerinin paylaşıldığı web sitelerini incelemektir. Cosmos (ATOM) coin ne kadar şeklinde sorgulandığında, birçok siteye erişilebilir. Sitemiz, coin piyasasında güncel fiyatları anlık olarak sunarak yatırımcıların kazançlı işlem yapmasına yardımcı olmaktadır.

Cosmos (ATOM) Coin Kaç Dolar?

Genellikle yatırımcılar Bitcoin ve Ethereum paritesinin sürekli değer değiştirmesi yüzünden yatırım hesaplamalarını dolar paritesinde yaparlar. Cosmos (ATOM) coin kaç dolar şeklinde sorgulanmasının en büyük nedeni de budur. Tabi bunun yanında Türk yatırımcıların da piyasada yer almasından dolayı işlemlerin TL bazlı da değerlendirilmesi gerekir. Cosmos (ATOM) coin kaç TL şeklinde sorgulayarak en güzel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Cosmos (ATOM) Coin Fiyat Grafiği

Her kripto parada değişmez alım-satım kuralı fiyat grafiklerini inceleyerek hareket etmektir. Tüm coinlerde olduğu gibi ATOM coinde de bu önemli bir kuraldır. Cosmos (ATOM) coin fiyat grafiği, yatırımcının nasıl hareket etmesi gerektiği hakkında önemli bilgiler verir.

Cosmos (ATOM) Coin Yorumları

Kripto para dünyası hakkında yapılan yorumlar, fiyatların belirlenmesinde ciddi anlamda etkilidir. Bu nedenle coin satın almadan önce veya satmadan önce paralar hakkında yapılan yorumları incelemek gerekir. Cosmos (ATOM) coin yorumları için sosyal medya hesaplarını veya özel kanalları takip edebilirsiniz.