Dai Alış Fiyatı

7.4802 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.6360 (-0.0476)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

7.4802

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Dai
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Dai
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Dai
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Dai
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Dai
0.0000 TL
0.0000 TL

Dai (DAI) Coin

Dai (DAI) coin, merkezi olmayan, blockhain tabanlı varlıklarında üzerinden Ethereum (ETH) ile desteklenen bir stabelcoindir. Stabelcoinler (Tether ve TrueUSD) bankalarda tutulan fiat paralar (usd,eur) ile desteklenir ve bu şekilde dolar karşısında 1:1 değerini korur. Dai (DAI) coin de bu paralardan biridir.

Dai (DAI) Coin Fiyat Grafiği

Kripto para hareketlerini inceleyerek işlem yapmak isteyen yatırımcıların üzerinde en çok durması gereken konuların başında coinlere ait fiyat grafiklerini incelemektir. 2017 yılında işleme alınan DAI coin, o dönemlerde 5,63₺’den işlem gördü. Daha sonraki dönemlerde 2018 yılında 5,69₺ seviyesinden işlem gören Dai (DAI) coin, 2019 Haziran ayına gelindiğinde 5,86₺ seviyesinde işlem görmeye başlamıştır. Bu rakamlar sürekli olarak değişkenlik gösterdiği için yatırımcılar, kripto parayı satın almadan önce Dai (DAI) coin fiyat grafiği hakkında bilgi edinmek zorundadırlar.

Dai (DAI) Coin Kaç Dolar?

Bitcoin, Ethereum, XRP veya diğer herhangi bir kripto paraya yatırım yapılırken daha çok karşılaştırılan para birimi dolardır. Dai (DAI) coin kaç dolar şeklinde araştırma yapılarak hareket etmek, kazancın daha doğru şekilde elde edilmesine yardımcı olur. Sürekli değişken bir zemin üzerinde hareket etmesinden dolayı güncel Dai (DAI) coin fiyatı hakkında bilgi edinmeden hareket edilmemesi gerekir.

Dai (DAI) Coin Nasıl Alınır?

Her kripto para, her borsada bulunmaz bunun için Dai (DAI)’nin hangi borsada işlemde olduğunu incelemek gerekir. Dai (DAI) coin, Binance, KuCoin gibi global sitelerde bulunabilen bir kripto paradır. Satın almak için sitelere üye olmak ve hesaba BTC aktarmak gerekir. bunun için de öncelikle bir Türk borsasına kayıt olmak ve buradan satın alınan bitcoinlerin transfer edilmesi gerekir.

Dai (DAI) Coin Yorumları

Altcoinler hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek, gideceği yön hakkında fikir oluşturabilmek için hakkında yapılan yorumları değerlendirmek gerekir. Dai (DAI) coin yorumları da bu anlamda önemli bir detaydır ve yatırımcısına önemli bilgiler verir. Sosyal medya hesaplarından veya Telegram kanalından kripto para ile ilgili yapılan yorumları görebilirsiniz.