Decentraland Alış Fiyatı

0.6355 TL Anlık

Günlük Değişim

%1.2584 (0.0080)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.6355

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Decentraland
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Decentraland
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Decentraland
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Decentraland
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Decentraland
0.0000 TL
0.0000 TL

Decentraland Coin

Decentraland (MANA), Ethereum (ETH) ile güçlendirilmiş bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlanmaktadır. Diğer kripto paralardan en büyük farkı bu projede temel amaç herkesin kendine istediği LAND’ı alabilmesi veya paraya çevirebilmesidir. Kullanıcıların yapabileceklerine dair herhangi bir sınırın olmaması özelliği, kripto paralarda ilk olması özelliğini sağlamaktadır.

LAND Nedir?

Decentraland’da etkileşim halinde olan kullanıcıların etkileşim içinde olduğu alana LAND denir. LAND, değiştirilmesi mümkün olmayan dijital menkuldür. Ancak satın alınan bir LAND ile her şey yapılabilir. Oyun yazılabilir, 3 boyutlu ekranlar oluşturabilirsiniz. Yani herhangi bir sınırı olmayan bir özelliğe sahiptir.

Decentraland Coin (MANA) Nasıl Alınır?

Kripto para piyasasına sürüldüğü günden itibaren yatırımcıların dikkatini üzerine çeken MANA satın almak için yapılması gereken tek şey Decentraland Coin (MANA)in olduğu kripto para borsalarına kayıt olmaktır. Kayıt işleminden sonra Ethereum (ETH) ile veya Bitcoin (BTC) ile satın alınabilir.

Decentraland Coin Kaç Dolar?

Anlık olarak fiyatların değiştiği kripto para borsasında bir coinin anlık değerini görmek için güncel bilgilere ulaşmak gerekir. Decentraland Coin kaç dolar şeklinde arama yapıldığında gerek coin borsası ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı sitelerden gerekse de borsalardan anlık fiyat görülebilmektedir. Yatırımını Türk lirası bazından yapmak isteyen yatırımcıların isabetli bir yatırım yapabilmeleri için aramaları Decentraland Coin kaç TL şeklinde arama yapmaları gerekmektedir.

Decentraland Coin (Mana) Fiyat Grafiği

Bir yatırımcı için en önemli şeylerden biri de coinlere yatırım yapmadan önce analiz yapmaktır. Analiz yapabilmek için ise grafik fiyatının incelenmesi gerekir. Decentraland Coin fiyat grafiği sürekli değiştiği için işlem yapılacak sırada fiyatının hangi seviyelerde olduğunu öğrenmek gerekir. Bunun için de ilgili bazı sitelerden güncel Decentraland Coin (MANA) fiyat grafiği incelenebilir.

Decentraland Coin Yorumları

Her yatırım alanında olduğu gibi Decentraland Coin’de de yatırımcı yorumları son derece önemlidir. doğru bir kazanç elde edebilmek için öncelikle piyasada yapılan yorumları değerlendirmek ve buna göre adım atmak gerekir. Decentraland Coin yorumları konusunda bilgi sahibi olmak için coinin özel platformu veya sosyal medya sitelerinden kullanıcı yorumlarını değerlendirebilirsiniz.