Decred Alış Fiyatı

132.3214 TL Anlık

Günlük Değişim

%4.0115 (5.3080)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

132.3214

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Decred
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Decred
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Decred
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Decred
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Decred
0.0000 TL
0.0000 TL

Decred Coin

Decred Coin (DCR) coin, 2015 yılında ismini duyuran ve daha sonra kripto para borsalarında işleme giren bir coindir. Blockhain teknolojisini kullanan DCR, merkezsiz bir kripto paradır. Piyasa hareketlerine göre değişken fiyat hareketi gösteren kripto paradan kazanç elde edebilmek için anlık fiyatlarının takip edilmesi gerekir.

Decred Coin (DCR) Coin Nasıl Alınır?

OKCoin, Livecoin, Binance gibi borsalarda işlemde olan Decred Coin (DCR) coin satın alma işlemini gerçekleştirmek için öncelikle borsa sitelerinden bir hesap açılması gerekmektedir. Daha sonra burada BTC, ETH veya TetherUSD ile alım yapılabilen bir borsada iseniz takas yaparak satın alabilirsiniz.

Decred Coin (DCR) Coin Ne Kadar?

Hareketli bir piyasa üzerinde işlem yapan kripto paraların anlık fiyatlarına bakarak işlem yapmak, her zaman için daha doğrudur. Çünkü piyasada sürekli olarak fiyatlar yenilenir ve işlem yaparken doğru şekilde hareket edilmediğinde ciddi maddi zararlara uğranılabilir. Decred Coin (DCR) coin ne kadar şeklinde sorgulayarak daha temkinli bir şekilde alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Decred Coin (DCR) Coin Kaç Dolar?

Dolar paritesinde işlem yapan yatırımcıların, anlık olarak fiyat değerlendirmesi yapmaları gerekmektedir. DCR coin-dolar paritesine göre al-sat yapan yatırımcılar, sitemizi ziyaret ederek arama bölümünden Decred Coin (DCR) coin kaç dolar şeklinde aratarak güncel fiyat bilgisine ulaşabilirler. TL bazında işlem yapanların ise DCR coin kaç TL şeklinde sorgulama yapmaları gerekmektedir.

Decred Coin (DCR) Coin Fiyat Grafiği

Fiyat grafikleri, yatırımcılar açısından en önemli yol göstericilerdir. Bir kripto paranın ne şekilde hareket ettiğini izlemek ve buna göre yön belirlemek için yapılması gereken geçmiş fiyat hareketleri ile anlık hareketleri karşılaştırmak olmalıdır. Buna göre Decred Coin (DCR) coin fiyat grafiği incelemesi yaparak kripto paranın hangi yöne gideceğini görebilirsiniz.

Decred Coin (DCR) Coin Yorumları

Piyasada belirleyici etkiye sahip olan yorumlar, yatırımcıların işlem yaparken nasıl davranmaları gerektiği konusunda bilgi verir. Temel analiz konularından bir konu olması da yorumlara bakmadan karar vermemeyi gerektiriyor. Decred Coin (DCR) coin yorumları, sosyal medya sitelerinden veya kripto paraya ait kanallardan takip edilebilir.