DigiByte Alış Fiyatı

0.2139 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.6326 (0.0014)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.2139

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 DigiByte
0.0000 TL
0.0000 TL
10 DigiByte
0.0000 TL
0.0000 TL
15 DigiByte
0.0000 TL
0.0000 TL
20 DigiByte
0.0000 TL
0.0000 TL
25 DigiByte
0.0000 TL
0.0000 TL

Digibyte (DGB)

DigiByte (DGB) coin, merkezi olmayan, Blockhain tabanlı bir kripto paradır. 2013 yılında geliştirilmeye başlanan DGB projesi, 1 yıl sonra 2014 yılında hayata geçirildi. Kripto para piyasasının az hareketli olduğu dönemlerde ve çok fazla coinin olmadığı bir zamanda piyasaya sürülen DigiByte (DGB), yatırımcılarına dönemsel olarak ciddi anlamda kazanç sağlayan bir para olarak biliniyor.

Digibyte (DGB) Nasıl Alınır?

Sistemkoin, Bittrex, HitBTC, Poloniex gibi birçok global borsada işlemde olan DGB, satın alma işlemi için öncelikle işlemde olan bir borsaya kayıt olmak gerekir. daha sonra BTC, ETH veya takas edilebilen diğer kripto paralarla satın alınabilmektedir. Türkiye borsalarında işlemde olan bir coin olmadığı için Türk yatırımcıların yerel bir borsadan hesap açarak BTC veya ETH alıp global borsalardan birinde DigiByte (DGB) coinin işlemde olduğu borsaya transfer ederek satın almaları gerekir.

Digibyte (DGB) Ne Kadar?

Fiyat hareketlerinde sürekli değişimlerin yaşanmasından dolayı yatırımcıların anlık olaran coin fiyatları hakkında bilgi edinmeleri gerekmektedir. DigiByte (DGB) ne kadar şeklinde sorgulama yaparak anlık fiyatları sitemizden görebilirsiniz.

Digibyte (DGB) Kaç Dolar?

Dolar paritesinde işlem yapan yatırımcılar için coin-dolar kuru son derece önemlidir. Kazancın daha doğru olabilmesi için DGB satın alırken veya satarken güncel fiyat hareketlerini takip etmek gerekir. Sitemizden DigiByte (DGB) kaç dolar şeklinde arama yaparak en doğru sonuçlara ulaşabilir, yatırımlarınızın daha isabetli olmasını sağlayabilirsiniz.

Digibyte (DGB) Fiyat Grafiği

Her kripto para yatırımcısı, işlem yapmadan önce fiyat grafiklerini incelemek zorundadır. Ancak bu şekilde kazancın stabilize edilmesi gerçekleşebilir. Sitemizin kripto bölümünden DigiByte (DGB) fiyat grafiği incelemesinde bulunarak günlük ve haftalık fiyat hareketlerini izleyebilirsiniz.

Digibyte (DGB) Yorumları

2014 yılında işleme alınmaya başlayan DGB hakkında o dönemlerde fazlasıyla yorum yapılıyordu. Günümüzde de yine yatırımcıların yorumlarına hedef olan kripto para, fiyat hareketlerindeki kısmi bir bölümü yorumlardan alıyor. Bu nedenle DigiByte (DGB) yorumları değerlendirilmeye değer bir konudur.