Dogecoin Alış Fiyatı

0.0245 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.8501 (0.0002)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.0245

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Dogecoin
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Dogecoin
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Dogecoin
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Dogecoin
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Dogecoin
0.0000 TL
0.0000 TL

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE) coin, Litecoin ile paralel hareket eden bir kripto paradır. Aslında başlangıçta büyük hedefleri olan bir kripto para olarak piyasaya sürülmedi. Her şey, bir mizahın ardından başladı ancak ilk dönemlerde DOGE’in fiyatını oldukça etkiledi. Basit bir kripto para birimi olarak piyasaya sürülmesine rağmen, aynı dönemde piyasaya sürülen diğer kripto paralardan daha fazla talep gördüğünü söyleyebiliriz.

Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır?

Binance, Poloniex, Paribu, YoBit, Livecoin, Koineks gibi birçok kripto para borsasında işlem gören Dogecoin (DOGE) coin satın almak için işlemde olan borsalardan birine kayıt olmak yeterlidir. Türk borsalarında da işlemde olan kripto parayı TL bazlı olarak satın alabilirsiniz.

Dogecoin (DOGE) Ne Kadar?

Güncel fiyat hareketlerinin incelenerek hareket edilmesi gereken kripto para borsalarında, doğru işlem yapmak için sürekli olarak fiyat takibini gerçekleştirmek gerekir. DOGE coin ne kadar şeklinde arama yaptığınızda, sitemizden en doğru bilgiler doğrultusunda güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dogecoin (DOGE) Kaç TL?

Türk yatırımcılarının da markajında olan DOGE coin, yatırımcılarına bir dönem ciddi anlamda para kazandıran bir kripto para olmayı başarmıştır. Günümüzde de aktif şekilde yatırımcılarının olması, fiyat hareketlerinin incelenmesini gerektiriyor. Dogecoin (DOGE) kaç TL şeklinde arama yaparak TL bazlı yatırımlarınızda nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda fikir edinebilirsiniz. Global sitelerde işlem yapan yatırımcılar ise DOGE coin kaç dolar şeklinde arama yaparak yine kazançlarını kolay bir şekilde hesaplayabilirler.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Grafiği

Her kripto parada olduğu gibi DOGE coin için de fiyat grafiği son derece önemlidir. hareketli bir piyasada işlem yaparken nasıl davranılması gerektiğini anlayabilmek için günlük ve haftalık grafiklerin incelenmesi gerekir. Dogecoin (DOGE) fiyat grafiği ile hareket etmek isteyen yatırımcılar, sitemizden işlem yapabilirler.

Dogecoin (DOGE) Yorumları

Kripto para piyasasında en çok yorum alan coinlerde biri olan DOGE coin, özellikle de ilk dönemlerde çok fazlasıyla konuşulan bir para birimi olmayı başarmıştı. Dogecoin (DOGE) yorumları görmek ve değerlendirmek için sosyal medya hesaplarını takip edebilir, diğer kanalları inceleyebilirsiniz.