Ethereum Alış Fiyatı

2867.7395 TL Anlık

Günlük Değişim

%2.0462 (58.6796)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

2867.7395

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Ethereum
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Ethereum
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Ethereum
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Ethereum
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Ethereum
0.0000 TL
0.0000 TL

Ethereum

Ethereum (ETH), 2013 yılında Vitalik Buterin tarafından hali hazırda kripto para piyasanın lideri Bitcoin için farklı bir yazılım geliştirilmesini önermiş ancak anlaşma sağlanamayınca daha farklı bir yazılım dili olan bir platform geliştirmeyi önerdi. Bu anlaşmazlığın olmasından sonra 2014 yılında Ethereum Switzerland GmbH (EthSuisse) tarafından yazılım girişiminin resmi projesi hayata geçirildi.

Ethereum Nasıl Üretilir?

Kripto paralarda üretim ve alım-satım işlemleri olmak üzere iki farklı şekilde işlemler yürütülür. Üretim mantığı Bitcoin (BTC) ile aynı olsa da üretim için kullanılan bilgisayarların farklı olduğu Ethereum (ETH) üretimi için güçlü ekran kartları (GPU) kullanılmaktadır Bitcoin üretimi için ise güçlü işlemciler (CPU) kullanılmaktadır.

Ethereum Ne Kadar?

Ethereum ne kadar sorusuna yanıt verebilmek için sabit rakamdan söz etmek mümkün değildir. bir tür döviz olan ancak dijital bir döviz özelliğini taşıyan ETH fiyatı için anlık Ethereum fiyat grafiğinin incelenmesi gerekir. diğer kripto paralarda olduğu gibi ETH’de de anlık olarak fiyatlar değiştiği için alım-satım işlemleri ile ilgilenenlerin, güncel Ethereum kuru ile hareket etmeleri gerekmektedir.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum kaç dolar şeklinde sorulan soruya yanıt verebilmek için geçmiş dönem hareketlerini incelemek daha doğrudur. İlk piyasaya çıktığında fiyatı 1 dolar seviyesinden daha düşük olan ETH, piyasada kabul görmeye başladıktan sonra ciddi artışlara sahne olmuştur. 17 Aralık 2017 tarihinde, Bitcoin tarihinin zirve rakamları görülürken Ethereum’da (ETH) da benzer durumlar görülmüştür. Küçük bir değerden 1000 dolar seviyesine kadar yükselen ETH, daha sonra diğer kripto hareketlerine paralel olarak düşüş trendine girmiştir. Ethereum kaç dolar sorusuna yanıt aramak için güncel kripto para kuru veren internet siteleri veya kripto para borsalarının incelenmesi daha doğru cevabı bulmaya yardımcı olacaktır.

Ethereum Fiyat Grafiği

Ethereum fiyat grafiği, anlık olarak değişen ve sürekli yenilenen bir grafiktir. Bu nedenle güncel grafiğe göz atarak adım atmak gerekir. Yatırımcıların en çok ilgilendikleri kripto para birimlerinden biri olması hasebi ile Ethereum (ETH) fiyat grafiği, gün içinde en çok incelenen ve üzerinde durulan işlemlerden biridir.