Ethereum Classic Alış Fiyatı

48.0672 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.7641 (-0.3673)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

48.0672

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Ethereum Classic
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Ethereum Classic
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Ethereum Classic
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Ethereum Classic
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Ethereum Classic
0.0000 TL
0.0000 TL

Ethereum Classic Coin

Ethereum classic (ETC), 2016 Temmuz ayları döneminde gündeme “DAO saldırısı” olarak düşen olaydan sonra Ethereum’dan (ETH) ayrılarak yeni bir fork oluşturulmasıyla piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Piyasaya sürüldüğü günden itibaren hem piyasanın canlı olması hem de bilinir bir proje olmasından dolayı popüler kripto paralar arasına yerleşmeyi başaran ETC, yatırımcılarına ciddi anlamda kâr sağlayan bir para birimi oldu.

Ethereum Classic (ETC) Nasıl Alınır?

Türk yatırımcıları, yerel bazı borsalardan Ethereum classic (ETC) satın alabilirler. Bunu yaparken Türk lirası bazından satın alırlar. Ancak farklı olarak global sitelerden satın almak isteyen yatırımcıların, yerel borsalardan satın aldıkları ETC’leri transfer etmeleri gerekmektedir. Ethereum classic (ETC) nasıl alınır sorusunun başka bir yanıtı ise madencilik yaparak satın alınmasıdır.

Ethereum Classic (ETC) Kaç Dolar?

Piyasanın en hareketli olduğu dönemlerde sürülmesinden dolayı ve Ethereum forku olmasından dolayı elbette ilk günlerde de fiyatını yüksek seviyeden göstermesi olağan bir durum oldu. Ancak 2017 Aralık ayı itibari ile genel olarak piyasada düşüşün olması, ETC kanadında da etkili oldu. Güncel olarak işlem yapmak isteyen yatırımcılar, arama motorlarında Ethereum classic (ETC) kaç dolar şeklinde arama yaparak doğru sonuçlara ulaşabilirler. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı yerel sitelerden de ETC satışı yapılmaktadır. Bu gibi yerlerden alım yapmadan önce güncel Ethereum classic (ETC) kaç TL sorgulaması yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Ethereum Classic (ETC) Yorumları

DAO saldırısından sonra piyasaya sürülmesi, Ethereum yatırımcıların dikkatlerini Ethereum classic (ETC) coine vermelerine neden oldu. Bu dönemlerde daha ciddi ve olumlu yorumlar alınsa da ilerleyen dönemlerde piyasanın düşmesi, Ethereum classic (ETC) yorumları açısından olumsuz tepkilerin gelmesine neden oldu. Ancak bu yorumları genel olarak değerlendirmek için anlık fiyat incelemelerini yapmak gerekir. Bunun için ise Ethereum classic (ETC) fiyat grafiği analizinin yapılması gerekmektedir. Bu konuda hizmet veren internet siteleri veya kripto para borsaları daha hızlı işlem yapmanıza yardımcı olacaktır.