Golem Alış Fiyatı

0.8514 TL Anlık

Günlük Değişim

%6.8142 (0.0580)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.8514

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Golem
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Golem
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Golem
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Golem
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Golem
0.0000 TL
0.0000 TL

Golem (GNT)

Golem (GNT), Ethereum ağı üzerine kurulu olan ancak ERC-20’nin standartlarına bağlı çalışmayan bir tokendir. İlk dönemlerde oldukça hareketli olan token, daha sonra genel piyasa düşüşünden etkilenerek aşağı yönlü hareket çizmiştir.

Golem (GNT) Nasıl Alınır?

Kripto para borsaları, yerel veya global şekilde hizmet veren internet siteleridir. GNT token, global ve bazı ülkelerde yerel hizmet veren borsa sitelerinde işlemde olan bir kripto paradır. Satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle işlemde olan borsaya kayıt olmak gerekir. Ethereum (ETH) veya Bitcoin (BTC) ile takas edilerek satın alınabilen token için TL bazında yatırım yapmak isteyenlerin Türk borsalarından birine kayıt olarak BTC almaları ve ilgili borsaya göndermeleri gerekmektedir.

Golem (GNT) Ne Kadar?

Dolar bazlı daha fazla işlem yapıldığı için yatırımcılar genellikle alım-satım yaparken genellikle USD bazlı hesap yaparlar. Hesapların doğru yapılabilmesi için güncel kur fiyatlarını takip etmek gerekir. Golem (GNT) kaç dolar şeklinde arama yaptığınızda, tokenin güncel hareketlerini görebilirsiniz. Tabi ki kazancını TL bazlı hesaplamak isteyenler de olabileceği gibi bu tip durumlarda yapılması gereken işlem Golem (GNT) kaç TL şeklinde olmalıdır.

Golem (GNT) Fiyat Grafiği

Her kripto paranın güncel fiyat grafiği anlık olarak değişir ve geçmiş hareketlerin incelenmesi ile nasıl hareket edilmesi gerektiğine karar verilir. Bu anlamda GNT token yatırımcılarının üzerinde en çok durmaları gereken konu Golem (GNT) fiyat grafiği olmalıdır. Tabi grafikten anlamak ve okumasını bilmek bu konuda önemli bir yere sahiptir.

Golem (GNT) Yorumları

Kripto paralar hakkında yapılan yorumlar, yatırımcıların nasıl hareket etmesi gerektiği konusunda ayrıntılı bilgi verir. Sosyal medya sitelerinden veya Telegram kanallarından yapılan Golem (GNT) yorumları incelenerek karar vermek daha kolay olacağından yatırımcıların bu konuyu dikkate almaları gerekir.