GXChain Alış Fiyatı

0.1696 TL Anlık

Günlük Değişim

%2.2871 (0.0039)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.1696

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 GXChain
0.0000 TL
0.0000 TL
10 GXChain
0.0000 TL
0.0000 TL
15 GXChain
0.0000 TL
0.0000 TL
20 GXChain
0.0000 TL
0.0000 TL
25 GXChain
0.0000 TL
0.0000 TL

Gxchain (GXC)

GXChain (GXC) coin, Blockhain teknolojisini kullanarak oluşturulmuş, kullanıcı verilerinin kontrolünü kullanıcıların eline veren bir kripto para birimidir. 2018 yılında işleme giren para, sürekli değişken fiyatlara sahip bir coin olduğu için yatırımcıların dikkat ederek yatırım yapmalarını gerektirir.

Gxchain (GXC) Nasıl Alınır?

2019 temmuz ayında 1,61 USD’den işlem gören GXChain (GXC), Binance, Bit-Z, DigiFinex, Huobi Global gibi borsalarda işlem gören bir paradır. Satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle GXC’in işlemde olduğu bir borsaya kayıt olmak gerekir. Kredi kartı alış-veriş imkanı sunan sitelerden direkt olarak satın alınabilir, kredi kartının geçerli olmadığı borsalardan satın almak için öncelikle yerel borsalardan hesap açarak BTC veya ETH satın almak gerekir, daha sonra satın alınan kripto paraları GCX’in işlemde olduğu bir borsaya transfer ederek takas yoluyla satın alınması gerekir.

Gxchain (GXC) Ne Kadar?

Döviz piyasası gibi sürekli hareket halinde olan kripto para borsasında anlık fiyatları takip ederek işlem yapmak oldukça önemlidir. GXChain (GXC) alım-satım işlemi yapan kullanıcıların da bu konuda dikkatli bir şekilde hareket etmeleri gerekmektedir. İşlem yapmadan önce GXChain (GXC) ne kadar sorgulaması yaparak işlem yapmak daha sağlıklıdır.

Gxchain (GXC) Kaç Dolar?

Son dönemlerde ETH ve BTC’in hareket halinde olmasından dolayı yatırımcılar dolar paritesinde işlem yapmayı daha doğru buluyorlar. Bu şekilde yatırım yapan yatırımcıların GCX-dolar kurunu güncel olarak takip etmeleri gerekmektedir. Sitemizden GXChain (GXC) kaç dolar şeklinde sorgulama yaptığınızda, en güncel fiyatları görebilirsiniz.

Gxchain (GXC) Fiyat Grafiği

Fiyat grafikleri, yatırım araçlarında son derece önemli yere sahip yol gösterici haritalardır. İşlem yapmadan önce GXChain (GXC) fiyat grafiği incelendiğinde, yatırımcının nasıl hareket etmesi gerektiği hakkında önemli fikir edinebilir. Ancak bunu yapabilmek için temel analiz ve teknik analiz konularına hakim olmak gerekir.

Gxchain (GXC) Yorumları

Sosyal medyanın büyük bir kesimi, kripto para yatırımcılarıdır. Uzman traderlerin kripto paralar hakkında yaptıkları yorumları değerlendirerek alım-satım işlemi yapan kişilerin, mutlaka sosyal medyayı aktif şekilde kullanmaları gerekmektedir. GXChain (GXC) yorumları da yine bu mecrada olduğu için sıkı bir takipçi olmak önemlidir.