Horizen Alış Fiyatı

47.0075 TL Anlık

Günlük Değişim

%-1.0450 (-0.4912)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

47.0075

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Horizen
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Horizen
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Horizen
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Horizen
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Horizen
0.0000 TL
0.0000 TL

Horizen (Zen)

Horizen (ZEN), Blockhain tabanlı kurulan yeni nesil kripto paralardan biridir. Eski adıyla “ZenCash” olan ZEN coin, isteğe bağlı zk-SNARK tabanlı gizlilik özelliklerine sahip bir coindir. ZEN hakkında yapılan yorumlar ve haberler, dönemsel olarak yükselmesine etki etmiştir. Ağustos 2019 ortalarında 5,34$ seviyesinde işlem gören kripto para birimi ile kazanç sağlamak isteyenlerin alım-satım işlemlerinde dikkatli davranmaları gerekir.

Horizen (Zen) Nasıl Alınır?

Kripto paralarla ticaret yapmak isteyenlerin hangi coin ile işlem yapacaklarsa işlemde olan borsadan hesap açmaları gerekmektedir. ZEN coin, TOKOK, Binance, HitBTC, Sistemkoin, Huobi Global gibi borsalar başta olmak üzere toplamda 37 borsada işlem görmektedir. Satın alma işlemleri için Horizen (ZEN) işlemde olduğu bir borsaya üye olarak BTC ile satın alma işlemleri yapılabilir.

Horizen (Zen) Ne Kadar?

Piyasa fiyatlarının sürekli değişken ve hareketli bir zemin üzerinde olmasından dolayı yatırımcıların dikkatli şekilde hareket etmeleri gerekir. ZEN coin hareketlerini incelemek ve karar vermek için sitemizden Horizen (ZEN) ne kadar sorgulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Horizen (Zen) Kaç Dolar?

Dolar paritesinde işlem yapmak isteyen yatırımcıların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bunun en büyük nedeni ise piyasanın devlerinden olan Bitcoin ve Ethereum’un dalgalı fiyatlara sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Durum böyle olunca yatırımcıların anlık olarak Horizen (ZEN) kaç dolar şeklinde arama yapmaları ve sonuçlara göre hareket etmeleri gerekiyor.

Horizen (Zen) Fiyat Grafiği

Fiyat grafiği, her yatırım aracı için önemlidir. uzun veya kısa vadeli yatırım yapmak isteyenlerin yatırım dönemine göre fiyat grafiği incelemesinde bulunmaları gerekir. teknik analiz konusunun en temel araçlarından olan grafikler, ZEN coin için de önemlidir. Horizen (ZEN) fiyat grafiği okumak ve değerlendirmek için sitemizdeki aylık ve haftalık grafikleri inceleyebilirsiniz.

Horizen (Zen) Yorumları

Sosyal medya sitelerinde tüm kripto paralar hakkında yapılan yorumları görmek mümkündür. Hasthag kullanarak veya coinin kendi sayfasını ziyaret ederek hakkında yapılan yorumları değerlendirebilirsiniz. Horizen (ZEN) yorumları incelendiğinde daha kesin karar verebilir, yatırımlarınızı daha sağlıklı şekilde yapabilirsiniz.