Huobi Token Alış Fiyatı

36.4082 TL Anlık

Günlük Değişim

%2.2266 (0.8107)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

36.4082

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Huobi Token
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Huobi Token
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Huobi Token
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Huobi Token
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Huobi Token
0.0000 TL
0.0000 TL

Huobi Token (HT)

Huobi Token (HT), aynı isimdeki kripto para borsasının işleme sunduğu tokendir. Bitcoin ile başlayan ve arkasından binlercesine yer verilen sanal para piyasasında, borsalar, yatırımcıların alanlarıdır. Bu alanlarda alım-satım işlemi yapılırken komisyon kesilir. Huobi Token (HT) gibi borsa tokenleri, buralarda işlem yapan yatırımcılardan ufak miktarlarda kesinti yapılmasını sağladığı için daha fazla tercih edilirler.

Huobi Token (HT) Nasıl Alınır?

Coinall, Huobi Global ve Huobi’e bağlı olarak hizmet sunan diğer tüm yerel borsalarda işlemde olan HT coini satın alabilmek için öncelikle borsalardan birine kayıt olmak gerekir. daha sonra BTC, ETH ve desteklediği diğer tüm kripto paralarla satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Türkiye’deki yatırımcılar ise öncelikle yerel borsalardan birinden hesap açarak BTC alarak HT’in işlemde olduğu bir borsaya transfer ederek takas yoluyla satın alabilirler.

Huobi Token (HT) Ne Kadar?

Güncel kripto para hareketlerini izleyerek işlem yapan yatırımcılar, her zaman daha fazla kazanırlar. Bu yüzden hangi coin olursa olsun fiyatının ne kadar olduğunu izleyerek işlem yapmak en mantıklısıdır. Huobi Token (HT) ne kadar şeklinde sorgulama yapabileceğiniz sitemizden TL ve dolar karşısındaki değerini kolaylıkla görebilirsiniz.

Huobi Token (HT) Kaç Dolar?

Dolar paritesinde işlem yapan yatırımcılar için en önemli etken güncel dolar fiyatlarıdır. Sürekli değişken fiyatlara sahip bir piyasa olduğu için özellikle alım ve satımlarda güncel fiyat bilgilerini incelemek gerekir. Huobi Token (HT) kaç dolar şeklinde arama yaparak son güncel fiyatlarını kolaylıkla görebilirsiniz.

Huobi Token (HT) Fiyat Grafiği

Her kripto paranın geçmişi ve bugünü hakkında bilgi edinerek hareket etmek doğru kazanç elde etmenin en önemli yollarından biridir. Huobi Token (HT) fiyat grafiği, bu konuda yatırımcıların en çok dikkat etmeleri gereken konulardan biridir. Sitemizden haftalık ve aylık fiyat grafiğini inceleyerek işlem yapabilirsiniz.

Huobi Token (HT) Yorumları

Huobi Global borsasında işlemde olan ve buradaki yatırımcıların Huobi Token (HT) alması durumunda alım-satımlarda daha düşük komisyon ödemelerine yardımcı olan token hakkında yapılan yorumlar genel itibari ile olumlu yöndedir. Ancak bu durum değişebilir. Bu nedenle Huobi Token (HT) yorumları da güncel olarak takip edilmesi gereken konulardan biridir.