ICON Alış Fiyatı

4.7291 TL Anlık

Günlük Değişim

%12.5584 (0.5939)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

4.7291

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 ICON
0.0000 TL
0.0000 TL
10 ICON
0.0000 TL
0.0000 TL
15 ICON
0.0000 TL
0.0000 TL
20 ICON
0.0000 TL
0.0000 TL
25 ICON
0.0000 TL
0.0000 TL

İcon Coin

ICON (ICX) coin, kripto para piyasasına giriş yaptığı günden itibaren yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başaran isimlerden oldu ve piyasanın ilk 100 coini arasına girmeyi başardı. Temel olarak hastane, okul sigorta şirketleri, finansal kurumlar, hastaneler ve üniversiteler ICON ekosisteminin parçaları olarak değerlendiriliyor ve projesi de bu şekilde açıklanan bir altcoindir.

ICON (ICX) Coin Yorumları

Kripto para yatırımcıları piyasaya yeni çıkan bir altcoine yatırım yapma veya yapmama kararını kripto para hakkında yapılan yorumlar ve haberler üzerinden verirler. ICON (ICX) coin yorumları, altcoinin piyasaya çıktığı dönemlerden itibaren olumlu yönde olmasından dolayı yatırımcıların dikkatini üzerine çekti. Ama şunu da belirtmek gerekir ki; bir kripto para hakkında yapılan yorumlar ne kadar olumlu olursa olsun alım-satım işlemi gerçekleştirirken dolar bazlı, TL veya BTC bazlı fiyatına bakmak gerekir. Yani ICON (ICX) coin kaç dolar sorgulaması bir yatırımcı için en önemli detaydır.

ICON (ICX) Coin Kaç Dolar?

Güncel fiyat bilgilerinin sunulduğu internet sitelerinde, her kripto para hakkında ayrıntılı bilgiler bulunmaktadır. Yatırımcılar da bu bilgilerden yola çıkarak karar verirler. ICON (ICX) coin kaç dolar şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza çok sayıda site çıkacaktır, ancak bunlardan bazılarının güncel olmamasına dikkat etmenizde fayda vardır. ICON (ICX) coin hesaplama işlemlerini yaparken TL bazından yatırım yapıyorsanız aramanızı da bu şekilde yapmanız gerekir. Yani yatırımdan önce arama motorlarına ICON (ICX) coin ne kadar şeklinde yazıp aratmanız gerekir.

ICON (ICX) Coin Fiyat Grafiği

Her kripto parada olduğu gibi ICX coinde de fiyatlar sürekli hareket halindedir yani değişirler. Bu nedenle yatırım yapılacak sırada öncelikle fiyat grafiği analizi yapmaya dikkat edilmesi gerekir. hakkında bilginiz olmayan bir kripto paraya direkt giriş yapmanız zarar etmenize neden olacağı için güncel ICON (ICX) coin fiyat grafiği ile hareket etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

ICON (ICX) Coin Nasıl Satın Alınır?

Global hizmet veren kripto para borsalarından satın alınabilen ICX için öncelikle yerel bir borsaya üye olmanız gerekmektedir veya kredi kartı ile kripto para alınabilen bir siteden öncelikle BTC almanız gerekir. daha sonra ICON (ICX) coinin işlemde olduğu borsaya transfer işlemi gerçekleştirerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.