IOST Alış Fiyatı

0.0439 TL Anlık

Günlük Değişim

%-2.8805 (-0.0013)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.0439

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 IOST
0.0000 TL
0.0000 TL
10 IOST
0.0000 TL
0.0000 TL
15 IOST
0.0000 TL
0.0000 TL
20 IOST
0.0000 TL
0.0000 TL
25 IOST
0.0000 TL
0.0000 TL

Iostoken (IOST)

IOStoken (IOST), online servis sağlayacak kişiler için tasarlanan yeni nesil bir blok zinciridir. Blockhain tabanlı olarak tasarlanan token, yatay ölçeklenebilir bir teknoloji kullanmaktadır. Merkezi bulunmayan bir coin olan IOStoken (IOST), müşterilerine çeşitli alanlarda alışveriş imkanı sunmaktadır.

Iostoken (IOST) Nasıl Alınır?

Binance, Bitrabbit, Upbit, BKEX ve daha birçok borsada işlem gören IOST, satın alma işlemlerinde kolaylık sağlayan bir kripto paradır. Türk borsalarında işlemde olmaması, yatırımcıların global sitelerden almasını etkilemektedir. Türk yatırımcılar IOST token satın almak için öncelikle BTC almaları ve aldıkları Bitcoinleri, ilgili borsalara transfer ederek IOStoken (IOST) satın almaları gerekmektedir.

Iostoken (IOST) Ne Kadar?

Döviz piyasalarında olduğu gibi kripto para piyasasında da fiyatlar durağan değildir. sürekli hareket halinde olan ve her an iniş ve çıkışların yaşandığı bir piyasaya sahip olan coinler için alım-satım yapma kararı vermeden önce anlık fiyatların ne kadar olduğunu ve grafiklerin ne ifade ettiklerini iyi değerlendirmek gerekir. IOStoken (IOST) ne kadar şeklinde arama yaptığınızda, güncel dolar bazlı fiyatı, TL bazlı fiyatı veya BTC bazlı fiyatını görebilirsiniz. Sitemizde, güncel kripto para fiyatlarına yer verilerek yatırımcıların daha doğru kazanç elde etmelerine imkan sunulmaktadır.  IOStoken (IOST) kaç dolar şeklinde arayarak güncel fiyatları takip edebilirsiniz.

Iostoken (IOST) Kaç Dolar?

Genellikle global sitelerde alım-satım işlemi yapan yatırımcıların kâr zarar ilişkisini doğru şekilde hareket etmek için USD para birimini baz alırlar. Bu da her kripto paranın dolar karşısındaki anlık değerinin bilinmesini gerektirmektedir. IOStoken (IOST) kaç dolar olduğunu görmek için sitemizden arama yapabilirsiniz.

Iostoken (IOST) Fiyat Grafiği

Kripto paralarda fiyat grafikleri çok önemlidir. coinin piyasaya sürüldüğü günden itibaren başlayarak son hareketine kadar bilgi veren güncel IOStoken (IOST) fiyat grafiği doğrultusunda hareket eden yatırımcılar, daha doğru kazançlar sağlayarak işlem yapabiliyorlar.

Iostoken (IOST) Yorumları

Projesi ile diğer kripto paralardan daha farklı bir altyapıya sahip olan IOST token, ilk günden bu yana sürekli hakkında yorum yapılan kripto paralardan biridir. Doğru bir yatırımın oluşabilmesi için yapılması gereken en önemli şey IOStoken (IOST) yorumları olan bir kanaldan yararlanarak yatırımların daha sağlıklı hale gelmesini sağlamaktır.