Iota Alış Fiyatı

2.6498 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.8179 (-0.0217)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

2.6498

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Iota
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Iota
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Iota
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Iota
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Iota
0.0000 TL
0.0000 TL

IOTA

IOTA (MIOTA), kripto para piyasasının hareketlilik kazanmaya başladığı dönemlerde ortaya çıkan ve “Tangle” adı verilen özelliği ile diğer altcoinlere göre farklılığını ortaya koyan bir kripto para birimidir.

“Nesnelerin interneti” (IOTA), sektörüne yönelik olarak faaliyet gösteren, ölçeklenebilir, merkezsiz, modüler ve işlem ücreti olmayan kripto para birimi, piyasaya sürüldüğü günden itibaren rağbet görmeye başlamış, ciddi yatırım boyutlarına ulaşmayı başaran bir coindir.

IOTA Nasıl Çalışır?

Tangle, ölçeklenebilir, hedefe odaklı ve devrim niteliğinde bir bloksuz dağıtımlı teknolojisine verilen isimdir. MIOTA’ı farklı kılan en büyük özelliği de budur. Bir işlem yapılırken, işlemin onaylanabilmesi için kullanıcıların ağın güvenirliğine katkı sağlamaları gerekir. Tangle, bünyesindeki her işlemi ya da veri transferini, her biri iki önceki işlem tarafından onaylanmış, iki önceki işlem tarafından onaylar. Bu özelliğinden dolayı diğer birçok kripto paranın kullandığı Blockhain teknolojisinden ayrılan IOTA, sahip olduğu bu farklı özellikleri ile yatırımcıların daha fazla dikkatini çekiyor.

IOTA Kaç Dolar?

Kripto para piyasası, diğer döviz borsaları gibi anlık olarak hareket eder ve fiyatlar saniyeler içinde düşer veya yükselir. IOTA kaç dolar sorusuna cevap verebilmek için de anlık olarak güncel kurları takip etmek gerekir. 2019 Temmuz ayı itibari ile 0,2928$ fiyatından işlem gören MIOTA, satın alınacağı zamanda veya satılacağı zamanlarda fiyatına bakılması gereken diğer altcoinler gibidir.

Türk yatırımcıların da dikkatini çeken ve çok sayıda yatırımcısı bulunan IOTA, TL bazından da çok fazlasıyla sorgulanmaktadır. IOTA kaç TL şeklinde arama yapan Türk yatırımcılar, çıkan sonuçlara göre alım-satım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

IOTA Nasıl Alınır?

IOTA satın almak için öncelikle global hizmet veren bir borsa sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. Dolar kuru ile veya BTC ile takas ederek satın alınabilen IOTA, mining (madencilik) yapılarak da satın alınabilen bir altcoindir. IOTA fiyat grafiği incelemesinde bulunarak satın alma işlemini gerçekleştirmek, daha isabetli sonuç elde etmek adına daha sağlıklıdır. Bunun için güncel kripto para kurlarını paylaşan sitemizden IOTA güncel fiyat grafiği incelemesinde bulunarak kararlarınızı daha sağlıklı şekilde verebilirsiniz.