Lisk Alış Fiyatı

13.0770 TL Anlık

Günlük Değişim

%2.8389 (0.3712)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

13.0770

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Lisk
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Lisk
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Lisk
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Lisk
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Lisk
0.0000 TL
0.0000 TL

Lisk (LSK) Coin

Lisk (LSK) coin, 2015 yılında liver Beddows ve Max Kordek tarafınca Crypti’den çatallanarak çıkan bir kripto paradır. Blockhain tabanlı olarak kurulan LSK, çıktığı ilk günlerde ciddi anlamda yatırımcıların hedefine girmeyi başarmış, sanal paralarda Bitcoin’den sonra en çok tercih edilen ikinci para olmayı başarmıştır. Lisk (LSK) yorumları o dönemlerde çok daha fazla olumlu eleştirilere neden olmuştur.

Lisk (LSK) Kaç Dolar?

Hareketli bir seyirden işleme giren LSK, şimdilerde de yine destek-direnç noktaları arasında gidip gelmesinden dolayı yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran bir kripto para olmaya devam ediyor. Bu anlamda yeni bir değerlendirme yaparak piyasaya girmek isteyen yatırımcıların Lisk (LSK) coin kaç dolar olduğu hakkında bilgi edinmeleri gerekmektedir. Bu şekilde yapıldığında yatırımların daha isabetli olması sonucuna ulaşılır.

Lisk (LSK) Fiyat Grafiği

Her kripto paranın hareketlerini incelemek için fiyat grafiğinin incelenmesi gerekir. ancak bu şekilde doğru yatırım kararı alınabilir. Lisk (LSK) fiyat grafiği, yatırıma yeni girecek olan yatırımcıların üzerinde durdukları konulardan biridir. Güncel fiyat hareketleri ile geçmiş dönem hareketlerini inceleyerek daha sağlıklı kararlar alınabilmektedir.

Lisk (LSK) Nasıl Alınır?

Binance, Yobit, BitBay, Exmo gibi global birçok kripto para borsasında işlemde olan LSK satın almak için öncelikle TR hesabı açmak gerekir. Türkiye’deki herhangi bir borsaya kayıt olarak öncelikle BTC alınır, daha sonra ise işlemde olan borsaya aktarılarak BTC ile takas edilebilir. TetherUSD ile satın alınmadığı için sadece Bitcoin ile takas yapıldığını söylemek gerekir.

Lisk (LSK) Yorumları

Kripto para hareketlerinin ne şekilde olacağını kestirebilmek için sadece teknik analiz yapmak yeterli değildir. Aynı zamanda para ile ilgili yapılan yorumları da göz ardı etmemek gerekir. Lisk (LSK) yorumları bu anlamda önemlidir. Çünkü doğru kazanç elde edebilmek ve yatırımların olumlu sonuçlanabilmesi için piyasada baskıcı yorumların olmaması gerekir.