MaidSafeCoin Alış Fiyatı

0.2616 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.1654 (0.0004)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.2616

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 MaidSafeCoin
0.0000 TL
0.0000 TL
10 MaidSafeCoin
0.0000 TL
0.0000 TL
15 MaidSafeCoin
0.0000 TL
0.0000 TL
20 MaidSafeCoin
0.0000 TL
0.0000 TL
25 MaidSafeCoin
0.0000 TL
0.0000 TL

MaidSafeCoin (MAID)

MaidSafeCoin (MAID), 2014 yılında hayata geçirilen bir proje olmasına rağmen 2019 yılının başlarında coin olarak piyasaya sürüldü. Otonom ve merkezsiz bir şekilde çalışan MAID, “dünyanın ilk otonom veri ağı” olarak tanımlanmaktadır. Dönemsel olarak değişik fiyatlarla kendini gösteren kripto para yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

MaidSafeCoin (MAID) nasıl alınır?

HitBTC, Poloniex, BITKER, Bittrex gibi büyük platformlarda işlemde olan coin, BTC ve OMNI paritesinde alım satıma izin veriyor. Yani satın alabilmek için iki kripto paradan birine sahip olmanız gerekmektedir. MaidSafeCoin (MAID) Türkiye’den satın almak isteyen yatırımcıların ise öncelikle TR’de hizmet veren bir borsadan hesap açmaları ve BTC alarak MAID’in işlemde olduğu borsaya göndermeleri gerekmektedir.

MaidSafeCoin (MAID) ne kadar?

2019 Ağustos ayının son dönemlerinde 0,184$ seviyesinde işlem gören MAID, sürekli olarak değişken fiyatlara sahip bir kripto paradır. Alım-satımda kısa süreli işlem yapmak isteyen yatırımcıların fiyatları gerçekçi olarak incelemeleri gerekmektedir. Sitemizden MaidSafeCoin (MAID) ne kadar sorgulaması yaparak kripto para biriminin anlık değerini kolaylıkla görebilirsiniz.

MaidSafeCoin (MAID) kaç dolar?

Dolar-coin fiyatlarının incelenerek hareket edilmesinde önemli bir ivme kazanıldığını söyleyebiliriz. 2017 Aralık ayından itibaren ciddi kırılmaların yaşandığı BTC ve ETH piyasasından etkilenmek istemeyen yatırımcılar, hesaplarını dolar kuru üzerinden yapmayı tercih ediyorlar. MAID yatırımcılarının da bu şekilde hareket etmeleri gerekmektedir. MaidSafeCoin (MAID) kaç dolar sorusunu sorarak en net cevapları bulabilirsiniz.

MaidSafeCoin (MAID) fiyat grafiği

Her kripto paranın geçmiş hareketleri ile güncel hareketleri bulunmaktadır. Bunları doğru şekilde analiz edebilen ve yorumlayabilen yatırımcılar, daha fazla kazanç elde edebiliyorlar. MaidSafeCoin (MAID) fiyat grafiği, bu anlamda önemli bir yere sahiptir. Sitemizden haftalık ve aylık grafikleri inceleyebilirsiniz.

MaidSafeCoin (MAID) yorumları

Ciddi bir slogan ile yola çıkan MAID, ilk dönemlerde daha fazla konuşulan bir coindi. Son dönemlerde piyasa genelinde düşüşlerin yaşanmasından dolayı genel olarak tüm coinler hakkında olumsuz yorumlar yapılmaya başladı. Ancak MAID ile alım satım yapmak isteyen yatırımcıların MaidSafeCoin (MAID) yorumları bölümünü kesinlikle değerlendirmeleri gerekir.