Nano Alış Fiyatı

9.1607 TL Anlık

Günlük Değişim

%4.3944 (0.4026)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

9.1607

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Nano
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Nano
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Nano
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Nano
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Nano
0.0000 TL
0.0000 TL

Nano (NANO) Coin

Nano (NANO) coin, daha önce “Raiblockc” adıyla kurulmuş, daha sonra isim değişikliği yaparak nano coin olarak kalmıştır. 2018 yılının en gözde kripto paralarından biri olmayı başaran Nano (NANO) coin, anında transfer, sıfır gönderim ücreti, sonsuzlukla ölçeklenebilir özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Nano (NANO) Coin Ne Kadar?

Güncel fiyat hareketlerini inceleyerek işlem yapmak, kazancın doğru şekilde elde edilmesi adına önemlidir. Yatırım yapılacak coinin fiyatını öğrenmek için güncel kur bilgilerini veren sitemizden Nano (NANO) coin ne kadar sorgulaması yaparak net fiyatları yakalayabilirsiniz. Kripto para piyasasının sürekli hareket halinde olmasından dolayı yatırım yapmadan önce geçmiş ve anlık fiyat grafiğini incelemenizi öneririz. Bunun için de Nano (NANO) coin fiyat grafiği araması yaparak grafikler hakkında bilgi veren uzman traderlere ulaşabilirsiniz.

Nano (NANO) Coin Kaç Dolar?

Dolar bazlı coin alan kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Özellikle de son dönemlerde USD bazlı kripto paraların daha az değer kaybetmesinden dolayı dolar paritesinde işlem yapanların sayısı daha fazladır. Nano coin USD fiyatları ile ilgili bilgi almak için Nano (NANO) coin kaç dolar şeklinde arama yaparak doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Nano (NANO) Coin Nereden Alınır?

Kripto para piyasası bir hayli geniştir. İlk dönemlerde birkaç borsa adresi olsa da günümüzde bunların sayısı binlerle ifade edilmektedir. Bazı kripto paralar, çok fazla yerde işlemdedirler. Nano (NANO) coin de bunlardan biridir. Binance, Bittrex, Bitfinex, YoBit gibi borsalarda işlemde olan kripto parayı satın almak için bu sitelerden birine kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Nano (NANO) Coin Yorumları

Piyasayı doğru şekilde analiz etmek için temel analiz son derece önemlidir. Temel analiz, sadece çıkan haberlerle sınırlı değildir, yatırımcıların yaptıkları yorumlar da fiyat hareketlerinde değişikliklere neden olmaktadır. Bu nedenle Nano (NANO) coin yorumları bulabileceğiniz bir web sitesini veya sosyal medya hesaplarını takip ederek işlem yapmanızı öneririz.