Nash Exchange Alış Fiyatı

0.0746 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.9157 (-0.0007)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.0746

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Nash Exchange
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Nash Exchange
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Nash Exchange
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Nash Exchange
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Nash Exchange
0.0000 TL
0.0000 TL

Nash Exchange (NEX)

Nash Exchange (NEX), kripto para piyasasının hareketli olduğu dönemlerde piyasaya sürülen, Blockhain tabanlı olarak çalışan bir coindir. Alım satımlarda doğru zamanlı hareket eden yatırımcılara ciddi anlamda para kazandıran NEX, 2019 Ağustos ayında 2,59$ seviyesinde işlem görmüştü.

Nash Exchange (NEX) nasıl alınır?

TOKOK, Aphelion, Switcheo Network gibi sayılı borsalarda işlemde olan NEX satın alma işlemleri için bu borsalardan birine kayıt olmayı gerektiriyor. BTC ve NEO ile takas yapılarak satın alınabilen kripto para ile Türkiye’den işlem yapmak isteyen yatırımcıların TR merkezli yerel bir borsadan hesap açarak BTC veya NEO satın alarak NEX’in işlemde olduğu borsaya göndermeleri ve takas edere satın almaları gerekmektedir.

Nash Exchange (NEX) ne kadar?

Hareketliliğin sürekli olarak devam ettiği ve farklı fiyatların sürekli kendini gösterdiği bir piyasa olmasından dolayı yatırımcıların son derece dikkatli hareket etmeleri gerekmektedir. NEX yatırımcılarının işlem yapmadan önce Nash Exchange (NEX) ne kadar şeklinde sorgulama yapmaları, kazançlarının daha sağlıklı olmasına yardımcı olacaktır.

Nash Exchange (NEX) kaç dolar?

Dolar paritesinde kalarak işlem yapmak isteyen yatırımcıların NEX-dolar paritesini sürekli olarak takip etmeleri gerekmektedir. Zarar etmemek ve yatırımlardan ne kadar kazanç elde ettiğini anlamak isteyen bir yatırımcının en sık sorması gereken soruların başında Nash Exchange (NEX) kaç dolar sorusu olmalıdır.

Nash Exchange (NEX) fiyat grafiği

Fiyat grafikleri, her yatırım aracı için önemlidir. bu ister bir döviz olsun ister bir coin veya herhangi bir şey olsun, geçmiş hareketleri incelenmeden karar almak doğru değildir. NEX yatırımcılarının da aynı şekilde bu konuda dikkatli olmaları gerekir. Nash Exchange (NEX) fiyat grafiği bu nedenle önemli bir yere sahiptir.

Nash Exchange (NEX) yorumları

Projesi ile kendini duyuran ve bir dönem kendinden çokça söz ettiren NEX coin ile yeni tanışanların hakkında yapılan yorumları incelemeleri gerekir. Nash Exchange (NEX) yorumları, nasıl hareket edilmesi gerektiği konusunda yatırımcılarına önemli oranda yol gösterecektir.