NEM Alış Fiyatı

0.6951 TL Anlık

Günlük Değişim

%3.8012 (0.0264)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.6951

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 NEM
0.0000 TL
0.0000 TL
10 NEM
0.0000 TL
0.0000 TL
15 NEM
0.0000 TL
0.0000 TL
20 NEM
0.0000 TL
0.0000 TL
25 NEM
0.0000 TL
0.0000 TL

NEM (XEM)

NEM (XEM), 2014 yılında tasarlanarak 2015 yılından bu yana işlemde olan bir kripto paradır. Diğer kripto paralar gibi merkezi olmayan XEM, hızlı ve az işlem ücreti alması ile adını duyurmuştu. ICO aşamasında iken tüm yatırımcıların aynı haklara sahip olacaklarını açıklamalarıyla dikkatini üzerine çeken ekip, kısa sürede kripto paranın yükselmesini sağlamıştı.

NEM (XEM) Nasıl Alınır?

2018 yılında toplam İşlem hacmi 38,5 milyon dolar ve piyasa değeri ise 12,5 olan NEM coin, birçok kripto para borsasında işlem gören bir altcoindir. Satın alma işlemi için Türkiye borsalarından veya global anlamda hizmet verip XEM’i işlemde tutan borsalardan satın alınabilir.

NEM (XEM) Kaç Dolar?

Kripto para piyasasında fiyatlar sabit değildir, sürekli değişken fiyatların görülmesi, hareketli piyasada alım-satım işlemi yaparken anlık fiyatların dikkate alınarak yapılmasını gerektirmektedir. NEM (XEM) kaç dolar şeklinde sorgulandığında, sitemizde güncel fiyatlar görülebilir ve buna göre hareket ederek kazancın daha sağlıklı şekilde elde edilmesi sağlanabilir.

NEM (XEM) Fiyat Grafiği

Her kripto parada olduğu gibi NEM (XEM) coinde de fiyat grafiği son derece önemlidir. Yatırımların kazançlı olabilmesi için öncelikle grafik incelemesinde bulunmak gerekir. Bunun için de güncel NEM (XEM) fiyat grafiği paylaşılan sitelerden yararlanılabilir. Alım satım yaparken isabetli bir işlemin yapılabilmesi için grafik okuma becerisine sahip olmak gerekir. Teknik analiz ve temel analiz konularına hakim olan yatırımcılar, yatırımlarını daha doğru şekilde yaparlar.

NEM (XEM) Coin Yorumları

Her kripto para yatırımcısı, yatırım yapmayı planladığı coin için yorumları değerlendirir. Temel analiz konularından biri olan yorumlara bakılacak daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilir. NEM (XEM) coin yorumları da bu bağlamda önemli bir yere sahiptir. Sosyal medya hesaplarından veya XEM’in özel kanallarından hakkında yapılan en güncel yorumlara ulaşabilirsiniz.