Neo Alış Fiyatı

131.2500 TL Anlık

Günlük Değişim

%5.8132 (7.6299)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

131.2500

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Neo
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Neo
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Neo
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Neo
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Neo
0.0000 TL
0.0000 TL

Neo Coin

NEO coin, Çin merkezli olarak piyasaya sürülen kripto para birimlerinden biridir. Diğer coinlerle aynı mantıkta çalışmasının yanında en özel yönü, transfer işlemlerinde herhangi bir kesintinin yapılmaması ve transfer hızının son derece yüksek olmasıdır. İlk adı “Antshares” olan kripto para biriminin “NEO” adını alması daha sonra gerçekleşmiştir.

Haziran 2018’de toplam piyasa tutarı 65 milyon olan NEO için hedeflenen rakam 100 milyon olarak belirlenmiştir. NEO coin, zaman zaman yatırımcılarına ücretsiz olarak “GAS coin” vermektedir. Bunun için sadece hesaplarda NEO olması yeterli görülmektedir.

NEO Coin Nasıl Alınır?

NEO Coin, kripto para birimlerinin ilklerinden ve değeri yüksek olan bir altcoin olduğu için birçok borsada yerini almış durumdadır. Türkiye’den satın almak için Türk borsaları kullanılabildiği gibi global hizmet sunan borsa sitelerinden de satın alınabilir. NEO coin nasıl alınır sorusuna verilecek yanıt da şu şekildedir; NEO’nun olduğu herhangi bir borsa sitesine girerek dolar bazlı veya başka bir kripto para ile NEO coin satın alınabilmektedir.

NEO Coin Fiyat Grafiği

Kripto paralarda anlık olarak fiyat değişimleri yaşanır bu da sürekli olaran güncel kur bilgilerine bakmayı gerektirmektedir. Uzman yatırımcılar, bir coine yatırım yapmadan önce güncel fiyat grafiğine bakarlar. Gerekli teknik analiz ve temel analiz yapıldıktan sonra karar verirler. NEO coin fiyat grafiği de bu kripto paraya yatırım yapmayı düşünenlerin kesinlikle bakmaları ve değerlendirmeleri gereken bir işlemdir. NEO coin güncel grafiği veya geçmiş dönem fiyat grafiğini incelemek için borsa sitelerinden veya trader işlemlerinin yapılabildiği siteler kullanılmaktadır.

NEO Coin Kaç Dolar?

Genel olarak kripto para borsalarında alım-satım işlemleri dolar üzerinden yürütülmektedir. Bir coini satın almadan önce mutlaka değerine bakmak gerekir. NEO coin kaç dolar sorusuna yanıt bulabilmek için kripto para siteleri incelenebilir, analiz ve fiyat bilgisi veren web sitelerden güncel fiyatlar öğrenilebilir.

NEO Coin Yorumları

Kripto paralar hakkında sosyal medya sitelerinde ve Telegram adlı mobil uygulamada çok sayıda gruplarda bilgiler verilmektedir. Bir yatırımcı, herhangi bir altcoini almadan önce kripto para hakkında yapılan yorumları incelemelidir. NEO coin yorumları da bu anlamda önemlidir. doğru bir kazanç sağlamak için güncel yorumları değerlendirerek hareket etmek en doğru sonuçlara götürür.