Omisego Alış Fiyatı

9.7921 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.3849 (0.0377)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

9.7921

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Omisego
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Omisego
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Omisego
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Omisego
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Omisego
0.0000 TL
0.0000 TL

Omisego

Omesigo (OMG) coin, kripto para borsasında yatırımcılarca rağbet edilen altcoinlerden biridir. Coinlerin genel özelliklerine sahip olmakla birlikte projesinde kendine özel bazı özelliklerinin bulunması, yatırımcıların OMG’e olan ilgilerini arttırmaktadır. Sürekli nakit pompalayan mekanizmaya sahip olması, otomatik takas merkezi ve mesajlaşma ağının olması, varlık tabanlı blok zinciri “Gateway”i, olması gibi diğer kripto paralardan daha farklı olan OmesiGo, piyasa seğeri 1 Ocak 2018 itibari ile 1,9 milyar dolar civarına ulaşmıştır.

OmesiGo Nasıl Alınır?

Kripto para borsalarından satın alınabilen bir coin olan OMG, Bitcoin ile veya borsanın izin verdiği diğer kripto paralar ve USD ile alım-satımı yapılabilen bir coindir. Omesigo almadan önce yapılması gereken en önemli şey, Omesigo fiyat grafiği incelemesinde bulunmak ve teknik analiz ile temel analiz yapmaktır. Bu şekilde hareket edildiğinde, daha sağlıklı alım-satım işlemi gerçekleştirilebilir ve kazanç daha yüksek olabilir. Günlük OMG hareketleri ile Omesigo kaç dolar sorgulaması yaptıktan sonra işlem yapılmalıdır.

Omesigo Kaç TL?

Türk yatırımcıların da takibinde olan bir altcoin olan OmesiGo alım ve satımlarda güncel fiyatları takip etmek önemli bir ayrıntıdır. Güncel fiyatların paylaşıldığı internet sitemizden OmesiGo kaç TL sorusuna net yanıt bulabilir, buna göre hareket ederek kazancınızı arttırabilirsiniz. Anlık olarak alım satım işlemi gerçekleştiren yatırımcılar bu konuda dikkatli ve temkinli hareket ederlerse kesinlikle beklentilerini en iyi şekilde elde edebilirler. Omesigo kaç TL şeklinde arama yaparak doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Omesigo Fiyat Grafiği

Uzman traderler bir coine yatırım yapmadan önce fiyat grafiği analizi yaparlar. Omesigo fiyat grafiği incelemesi yapılırken hangi aralıklarda alım-satım işlem yapılacağına net karar vermek önemlidir. 4 saatlik, günlük, haftalık veya son 200 günün Omesigo fiyat grafiği ile hareket ederek kazancınızı arttırabilir, istediğiniz doğrultuda hareketlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Tabi bunun için teknik analiz konularına hakim olmanız gerekmektedir. Bu konuda bilginiz yoksa Teknik analiz nasıl yapılır şeklinde arama yaparak çok sayıda ders notu bulabilir, bu eğitimlerden yararlanarak Omesigo fiyat grafiği çizme ve okumada başarılı olabilirsiniz.