Pundi X Alış Fiyatı

4.8132 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.9426 (0.0454)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

4.8132

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Pundi X
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Pundi X
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Pundi X
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Pundi X
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Pundi X
0.0000 TL
0.0000 TL

Pundi X (NPXS)

Pundi X (NPXS), kripto para piyasasında son dönemlerde kendinden en çok söz ettiren para birimi olmayı başaran bir coindir. Blockhain teknolojisini kullanarak merkeziyetsizlik altyapısı ile oluşturulan projenin amacı, kripto paraları alışverişlerde de kullanabilmeyi sağlamaktır. Birçok borsada işlemde olması ve yatırımcıların uzun vadeli yatırım yapmak amacıyla tercih etmesi, kazanç sağlamak için biraz sabırlı olunmasını gerektiriyor.

Pundi X (NPXS) Nasıl Alınır?

LATOKEN, Binance, Bitrue, Hotbit, KuCoin gibi borsalarda işlem gören NPX’i satın almak için öncelikle bu borsalardan birinden bir hesap açmak gerekir. USDT, BTC ve ETH ile takas edilebilen Pundi X (NPXS), Türk yatırımcılar için biraz daha farklı bir alım şekline sahiptir. Türk borsalarından birinden hesap açarak satın alacağınız Bitcoin veya Ethereum’u transfer ederek NPX’in işlemde olduğu borsaya transfer ettikten sonra takas yoluyla satın alabilirsiniz.

Pundi X (NPXS) Ne Kadar?

Piyasaya ilk çıktığı dönemlerde ciddi bir yükseliş gösteren Pundi X (NPXS), piyasanın genel anlamda yön değiştirmesi ile birlikte değer kaybetmeye başladı. 2019 yılında 0,005 satohsi civarlarında seyretmeye başlayan kripto parayı satın almadan önce veya satmadan önce Pundi X (NPXS) ne kadar olduğu hakkında bilgi edinilmesi gerekir.

Pundi X (NPXS) kaç dolar?

Pundi X, dolar paritesinde olan yatırımcıların kazançlarını hesaplayabilmeleri için dolar bazlı fiyatlarını kontrol etmeleri gerekir. Bunun için sitemizden Pundi X (NPXS) kaç dolar şeklinde sorgulama yaparak en güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. TL bazlı yatırımcılar ise aynı şekilde yine sitemizden sorgulama yaparken Pundi X (NPXS) kaç TL şeklinde arayabilirler.

Pundi X (NPXS) Fiyat Grafiği

İşleme girdiği günden bu yana değişken fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken Pundi X satın almak için öncelikle yönünü belirlemek gerekir. Bunun için de Pundi X (NPXS) fiyat grafiği incelemek ve analizde bulunmak gerekir. İşlemleri doğru şekilde yaptığınızda, kazancınızın daha doğru şekilde olacağını görebilirsiniz.

Pundi X (NPXS) Yorumları

Kripto paralar hakkında yapılan yorumlar, fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle yatırım yapmadan önce paralar hakkında söylenenleri ciddiyetle takip etmek gerekir. Pundi X (NPXS) yorumları, işleme girdiği günden bu yana sürekli olarak gelmeye devam ediyor. Sosyal medya sitelerini incelediğinizde bunu rahatlıkla görebilirsiniz.