Qtum Alış Fiyatı

28.0408 TL Anlık

Günlük Değişim

%7.6813 (2.1539)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

28.0408

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Qtum
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Qtum
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Qtum
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Qtum
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Qtum
0.0000 TL
0.0000 TL

Qtum

Qtum (QTUM), Singapur merkezli bir kripto paradır. “Qtum Vakfı” tarafından tasarlanan coin, güvenilir, hızlı, sürekli çalışan, modüler ve süratli olması özelliği ile dikkatleri ilk dönemden üzerine çekmeyi başarmıştır. Belli dönemlerde yatırımcılara ciddi anlamda para kazandıran Qtum (QTUM) coin, doğru zamanda işlem yapıldığında kazandırmaya devam ediyor.

Qtum (QTUM) Nasıl Alınır?

Global birçok borsada işlemde olan Qtum (QTUM), Binance, BitMart, Huobi Global, DragonEX gibi borsalarda işlemde yer almaktadır. Satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle Türk borsalarından birinden hesap açmak ve ardından buradan satın alınacak BTC, ETH’u trasnfer ederek takas yoluyla satın almak gerekmektedir.  Direkt kredi kartı ile BTC alımı yapılabilen sitelerden de Qtum (QTUM) satın alma işlemi gerçekleştirilebilir.

Qtum (QTUM) Ne Kadar?

Uzman yatırımcılar, yatırım tavsiyelerinde sürekli olarak kripto paralar üzerinde işlem yapmadan önce güncel fiyatlarının analiz edilmesini tavsiye diyorlar. Her ne kadar sağlam bir proje ile piyasaya sürülse de yine de Qtum (QTUM) ne kadar sorgulaması yapmadan alım-satım yapmamak en doğrusudur. Sitemizden güncel coin fiyatları hakkında en ayrıntılı bilgilere kolaylıkla ulaşabilir, daha kârlı yatırımlar yapabilirsiniz. Qtum (QTUM) kaç dolar şeklinde arama yaparak veya TL bazlı hesap yapacaksanız Qtum (QTUM) kaç TL şeklinde sorgulama yaparak en güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Qtum (QTUM) Fiyat Grafiği

Kripto paralarda, döviz veya diğer yatırım araçlarında kazanç sağlamak için fiyat grafiklerinin incelenmesi önemli bir konudur. Çünkü grafikler, varlıkların ne şekilde hareket edecekleri ile ilgili bilgi verirler. Tabi bunun için biraz da temel analiz ve teknik analiz konularına hakim olmak gerekir. Qtum (QTUM) fiyat grafiği ile hareket eden yatırımcılar, daha doğru kazanç elde edebilmektedir.

Qtum (QTUM) Yorumları

Piyasada temel analiz yapılırken haberler ve yatırımcıların yorumlarının dikkate alınması gerekir. Yapılan yorumlar, fiyatlarda son derece etkilidir yani düşüp-yükselmesinde önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden Qtum (QTUM) yorumları incelenerek hareket edilmelidir. Bunun için sosyal medya sitelerini veya Telegram kanallarını takip edebilirsiniz.