Ravencoin Alış Fiyatı

0.1671 TL Anlık

Günlük Değişim

%1.4164 (0.0024)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.1671

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Ravencoin
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Ravencoin
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Ravencoin
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Ravencoin
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Ravencoin
0.0000 TL
0.0000 TL

Ravencoin (RVN)

Ravencoin (RVN), Blockhain tabanlı olarak oluşturulmuş, merkezi olmayan kripto para birimidir. Blockhain’deki fiziksel bir varlığı temsil etmek anlamına gelen RVN; varlıkların bir kullanıcıdan diğerine aktarılmasını sağlamaya odaklanmış bir coindir. Dijital çağın ihtiyaçlarını karşılamak temeli ile oluşturulan proje, piyasaya sunulduğu günden itibaren kendinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Ravencoin (RVN) Nasıl Alınır?

BitForex, Binance, DigiFinex, Bittrex, CHAOEX, Bitmax ve daha birçok borsada işlem gören RVN coin satın almak için ilgili borsalardan birinden hesap açılarak satın alınabilir. BTC, ETH ve takasa açık diğer kripto paralardan biri ile satın alınabilen Ravencoin (RVN), Türkiye’den satın almak isteyenlerin TR borsalarından birinden hesap oluşturarak Bitcoin almaları ve aldıkları bu BTC’leri RVN coinin işlemde olduğu borsaya transfer ederek takas etmeleri gerekir.

Ravencoin (RVN) Ne Kadar?

Güncel fiyat bilgileri doğrultusunda hareket eden yatırımcıların kazançları her zaman için doğru sonuçlara götürür. Aslında tüm alım-satım işlemlerinde güncel fiyatlara bakarak hareket etmek gerekmektedir. Ravencoin (RVN) ne kadar sorusunun sorulmasının önemi de buradadır. Güncel fiyat hareketlerine paralel olarak hareket eden yatırımcıların kazançları her zaman için çok daha sağlıklı olur.

Ravencoin (RVN) Kaç Dolar?

RVN coin, özellikle de 2018 yılını ortalarında çok daha fazla rağbet görmeyi başarmıştır ve bu dönemde ciddi fiyat yükselişleri kendini göstermeye başlamıştır. Fakat daha sonra piyasanın genel anlamda düşmesi ile birlikte Ravencoin (RVN)’de de düşüşler kendini göstermeye başladı. Ravencoin (RVN) kaç dolar olduğu ile ilgili en net bilgilere ulaşabileceğiniz sitemiz ile hareket etmeniz durumunda daha sağlıklı sonuç elde edebilirsiniz.

Ravencoin (RVN) Fiyat Grafiği

Fiyat grafiği, her yatırımcı için önemli bir yol göstericidir. Geçmiş ve bugünün hareketlerini inceleyerek gelecekte bir kripto paranın hangi yöne doğru kıvrılacağını anlayabilmek için teknik analiz konularına hakim olmak gerekir. Yani Ravencoin (RVN) fiyat grafiği incelemesinde bulunurken, yorumlayabilmek gerekir.

Ravencoin (RVN) Yorumları

Yatırımcıların sık kullandıkları sosyal medya ağları, kripto para hareketlerinin ne şekilde olduğu ile ilgili önemli bilgiler verir. Ravencoin (RVN) yorumları da bu kripto paranın düşüş trendine veya yükseliş trendine girmesi için önemlidir. Bu yüzden yorumlar incelenmeden alım-satım kararı almamak gerekir.