Ripple Alış Fiyatı

2.0464 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.0101 (0.0002)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

2.0464

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Ripple
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Ripple
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Ripple
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Ripple
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Ripple
0.0000 TL
0.0000 TL

Ripple (XRP)

Ripple (XRP), kripto paralar arasında yer almasına rağmen, diğer kripto paralardan daha farklı bir mantıkla çalışan bir para birimidir. İlk piyasaya sürüldüğü günden bu yana değerini korumayı başaran ve dönemsel olarak yüksek rakamlara ulaşmayı başaran ve yatırımcısına ciddi anlamda kazanç sağlayan Ripple, SWIFT veya Western Union gibi eski model uluslararası para gönderme sistemlerine rakip olarak piyasaya sürülmüştür.

Ripple Coin Ne Kadar?

Daha çok bankalar üzerinde para transferi işlemi yapılırken dünyanın herhangi bir yerindeki bankaya para gönderirken çok uygun işlem ücretlerinin uygulanmasından dolayı Türkiye’de AKBANK, dünyanın farklı yerlerinde ise başka bankaların tercih ettikleri bir platform olan Ripple (XRP) coin ne kadar sorusu da sorulan ve en çok aranan konuların başında gelmektedir. Bunun nedeni ise yatırım alanında kullanmak isteyen kullanıcıların sayıca fazla olmasıdır. Ripple kaç dolar, şeklinde arama yapan çoğu yatırımcı, global anlamda çalışan borsa sitelerinin kullanıcılarıdır. Alım-satım yaparken daha fazla kazanç elde edebilmek adına bu sorunun kesinlikle sorulması gerekir. Türk yatırımcılardan da büyük ilgi gören kripto para, bir dönem Bitcoin’e rakip olacak söylentilerine bile neden olmuştu. Her ne kadar bu haber biraz asparagaf haber olsa da ripple kaç TL şeklinde sorulan sorular yine de düşüş yaşamadan devam etmektedir.

Riplle Nerede Alınır?

Global ve yerel borsaların birçoğunda işlemde olan Ripple coin, kolay bir şekilde alım-satımı yapılan kripto paralardan biridir. Herhangi bir kripto para borsasına üye değilseniz hemen bir üyelik oluşturarak alım-satım işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Ripple fiyat grafiği hakkında ayrıntılı bilgi edinerek işlem yapmanız, alım-satım esnasında daha fazla kâr elde etmenize yardımcı olacaktır. Bunun için güncel kur bilgilerini sunan internet sitelerini ziyaret edebilir, anlık Ripple fiyatı hakkında bilgi edinebilir, geçmiş dönem grafik hareketlerini inceleyerek adım atabilirsiniz.