Siacoin Alış Fiyatı

0.0304 TL Anlık

Günlük Değişim

%10.1017 (0.0031)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.0304

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Siacoin
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Siacoin
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Siacoin
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Siacoin
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Siacoin
0.0000 TL
0.0000 TL

Siacoin (SC)

Siacoin (SC), merkezi bulunmayan, blockhain tabanlı olarak çalışan bir bulut depolama platformudur. Verilerin blok zincirinde depolandığı merkezi olmayan bir bulut şeklinde de tanımlanabilen Sia coin, ilk dönemden bugüne kadar farklı fiyat hareketleri ile yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Siacoin (SC) Nasıl Alınır?

Kripto paralar, üreticilik (madencilik) yapılarak veya borsa sitelerinden satın alınabilirler. 2017 itibariyle Siacoin (SC)’in pazar payı 246 milyar dolar olan bir kripto paradır. Global hizmet veren borsa sitelerine kayıt olunarak satın alınabilen kripto para, Türk yatırımcılarında ise farklı alım şekline sahiptir. Herhangi bir Türk borsasına kayıt olarak BTC alınabilir daha sonra Siacoin (SC)’in işlemde olduğu borsaya aktarılarak takas yoluyla satın alınabilmektedir.

Siacoin (SC) Ne Kadar?

Kripto paralar, sabit bir fiyata sahip değiller ve diğer dövizlerde olduğu gibi sürekli fiyatları değişir. Bu yüzden yatırımcılar bir altcoin satın almadan önce fiyatını gözden geçirmek zorundalar. Siacoin (SC) ne kadar şeklinde arama yapıldığında, güncel fiyat hareketlerinin paylaşıldığı sitemizden Siacoin (SC) kaç dolar veya Siacoin (SC) kaç TL olduğunu görebilirsiniz.

Siacoin (SC) Fiyat Grafiği

Fiyat grafikleri, her yatırım aracında olduğu gibi Sia coin için de önemlidir. Nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine karar verebilmek için öncelikle teknik analiz ve temel analiz yapmak gerekir. Tabi bunun için Siacoin (SC) fiyat grafiği incelemesinde bulunmak gerekmektedir. Ancak bu şekilde yapıldığında kazancın hem daha fazla olması hem de doğru kazancın elde edilmesi sağlanabilir.

Siacoin (SC) Yorumları

Kripto para hareketlerinde önemli bir yere sahip olan yorumlar, bir anlamda temel analizde bulunmak için yatırımcılar tarafından ciddiye alınır. Siacoin (SC) yorumları da SC yatırımcılarının önem vermeleri gereken bir konudur. Son güncel yorumlara ulaşabilmek için sosyal medya hesapları veya Telegram grupları incelenebilir ve bu şekilde kripto para hakkında daha kesin karar verilebilir.